Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 26 stycznia2020-01-24 12:41:00

5-15 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open w Melbourne, na żywo;

5-11.20 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open w Melbourne, na żywo;

7.45-11.10 TVP Sport: biegi narciarskie - Ski Classics, na żywo;

11.25-13 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata, na żywo;

11.35-13.35 TVP Sport: biegi narciarskie - sprinty kobiet i mężczyzn, na żywo;

11.55-13.55 Eleven Sports 1: Atletico Madryt - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

12.05-14 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo;

13-17 SportKlub: mistrzostwa świata w ping-pongu, na żywo;

13.55-15.55 Eleven Sports 1: Manchester City - Fulham (Puchar Anglii, na żywo);

13.55-15.55 Eleven Sports 3: Celta Vigo - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

14.30-18 Polsat Sport News: ME w łyżwiarstwie figurowym, pokazy na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-16 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego kobiet, na żywo;

15.55-17.55 Eleven Sports 3: Getafe - Betis (liga hiszpańska, na żywo);

15.55-18.10 Eurosport 1, TVP 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs indywidualny na żywo z Zakopanego;

16-17.30 Polsat Sport Extra: short track - mistrzostwa Europy, na żywo;

16.20-18.30 TVP Sport: Chorwacja - Hiszpania (mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych, finał na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: ŁKS - Legionovia (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.55-20.25 nSport: Cucine Lube Civitanova - Trentino Itas (Liga Mistrzów siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: AS Roma - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: Bayer Leverkusen - Fortuna Duesseldorf (Bundesliga, na żywo);

18-22.20 SportKlub: mistrzostwa świata w ping-pongu, na żywo;

18.25-20.25 Canal+ Sport: Real Sociedad - Mallorca (liga hiszpańska, na żywo);

20.15-21.05 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.30-22.40 Polsat Sport: Asseco Resovia - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Napoli - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport: Real Valladolid - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Denver Nuggets - Houston Rockets (NBA, na żywo);

0.55-5 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open w Melbourne, na żywo;

0.55-5 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open w Melbourne, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty