Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 19 stycznia2020-01-18 12:01:00

10.05-11.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom mężczyzn, 1. przejazd na żywo;

10.30-11.45 Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. dow. kobiet, na żywo;

11.45-12.55 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - slalom gigant równoległy kobiet, na żywo;

11.55-14 Eleven Sports 2: Mallorca - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

12.05-13 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo z Ruhpolding;

12.10-14.30 Polsat Sport News: VVV Venlo - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: AC Milan - Udinese Calcio (liga włoska, na żywo);

12.55-15 Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - 15 km st. klas. mężczyzn, na żywo;

13.15-14.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom mężczyzn, 2. przejazd na żywo;

13.55-16 Canal+ Sport 2: Betis Sewilla - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

14.20-16 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo z Ruhpolding;

14.30-16.50 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Czarni Radom - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Burnley - Leicester City (Premier League, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: US Lecce - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

15-18.05 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Titisee-Neustadt;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Hertha Berlin - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Eleven Sports 3: Villarreal - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

16-18 SportKlub: CCC Polkowice - Arka Gdynia (mecz finałowy Pucharu Polski koszykarek, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Liverpool - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: GKS Katowice - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot - Arka Gdynia (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Genoa CFC - AS Roma (liga włoska, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: SC Padeborn 07 - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

18-20.40 Polsat Sport News: Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Athletic Bilbao - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.40 SportKlub: Real Madryt - Kirolbet Baskonia (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.15-20.55 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.30-22.30 Polsat Sport: Legionovia - BKS Stal Bielsko-Biała (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Parma (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 1: Barcelona - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

21-23.45 Canal+ Sport: San Antonio Spurs - Miami Heat (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty