Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 12 stycznia2020-01-11 12:11:00

5-7 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Brisbane, finał na żywo;

7-9 Eurosport 1: turniej tenisowy ATP w Adelajdzie, na żywo;

7.30-9.40 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Auckland, finał na żywo;

8.30-14.20 Polsat Sport Extra: mecz finałowy ATP Cup tenisistów, na żywo;

9-10.20 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - superkombinacja kobiet, na żywo;

10.20-11.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom mężczyzn, 1. przejazd na żywo;

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Udinese - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

12.30-15 SportKlub: Barcelona - Retabet Bilbao (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

12.45-14.45 Polsat Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego kobiet, na żywo z Oberhofu;

12.55-14.55 Eleven Sports 1: Cardiff City - Swansea City (2. liga angielska, na żywo);

13.25-14.15 TVP Sport: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprint drużynowy kobiet, na żywo;

14.15-18 Polsat Sport News: łyżwiarstwo szybkie - ME w wieloboju, na żywo;

14.20-16 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo z Oberhofu;

14.45-17 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Fiorentina - SPAL 2013 (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Sampdoria Genua - Brescia Calcio (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Torino - Bologna (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Bournemouth - Watford (Premier League, na żywo);

15.50-17.40 TVP Sport: Szwajcaria - Polska (mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych, na żywo);

16.30-18.45 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo w Val di Fiemme;

17.20-20 Polsat Sport: Niemcy - Turcja (turniej kwalifikacyjny siatkarek do IO w Tokio, finał na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: HydroTruck Radom - Śląsk Wrocław (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.30-19.30 Canal+ Sport: Aston Villa - Manchester City (Premier League, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Hellas Werona - Genoa (liga włoska, na żywo);

18.50-20.50 Eleven Sports 1: Real Madryt - Atletico Madryt (Superpuchar Hiszpanii, na żywo);

19-21 SportKlub: ENEA Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Energa Basket liga kobiet, na żywo);

20-23.30 Polsat Sport Extra: short track - mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Visła Bydgoszcz (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: AS Roma - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport: Washington Wizards - Utah Jazz (NBA, na żywo);

22-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty