Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 1 grudnia2019-11-30 13:39:00

6-10.30 Polsat Sport Extra: short track - Puchar Świata w Nagoi, na żywo;

9.15-10.05 i 10.45-12.35 TVP Sport: biegi narciarskie - Ski Classics, na żywo z Livigno;

10.05-10.45 TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km kobiet st. dow., na żywo z Ruki;

10.30-12.20 Polsat Sport: Formuła 2 - Grand Prix Abu Zabi, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-14 Eleven Sports 3: Sevilla - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

12.10-14.40 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

12.10-14.25 Polsat Sport News: Twente Enschede - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Radomiak - GKS Bełchatów (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-14 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg sprinterski mężczyzn, na żywo z Östersund;

13.50-16.30 Eleven Sports 1, TVP Sport: Formuła 1 - Grand Prix Abu Zabi, wyścig na żywo;

14.25-16.40 Polsat Sport News: Viktoria Pilzno - Bohemians Praga 1905 (liga czeska, na żywo);

14.40-17 Canal+ Sport: ŁKS - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Aluron Virtu Zawiercie - Cerrad Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+: Norwich City - Arsenal (Premier League, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Parma - AC Milan (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Inter Medioloan - SPAL 2013 (liga włoska, na żywo);

15.20-17.30 Canal+ Sport 2: Borussia M-gladbach - Freiburg (Bundesliga, na żywo);

15.30-17 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg sprinterski kobiet, na żywo z Östersund;

15.30-17.30 SportKlub: Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Energa Basket Liga kobiet, na żywo);

16.40-19 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Ruki;

16.40-18.15 Polsat Sport News: Itas Trentino - Sir Safety Conad Perugia (liga włoska siatkarzy, na żywo);

16.55-18.55 nSport: Paris SG - Barcelona (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17-19.30 TVP 2, Canal+: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Leicester City - Everton (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Śląsk Wrocław - Start Lublin (Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports: Napoli - Bologna (liga włoska, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: VfL Wolfsburg - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

18-20 Polsat Sport Extra: Vero Volley Monza - Leo Shoes Modena (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Getafe - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 SportKlub: Casedemont Saragossa - Real Madryt (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18.55-20.45 nSport: Flensburg-Handewitt - Aalborg Handbold (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

19.30-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20-22.25 Polsat Sport: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.05-21.25 TVP Sport: MŚ w piłce nożnej plażowej, mecz o 3. miejsce na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Hellas Werona - AS Roma (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Atletico Madryt - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

21.25-21.50 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

21.50-23.30 TVP Sport: MŚ w piłce nożnej plażowej, finał na żywo;

22-0.45 Canal+ Sport 2: Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty