Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 30 listopada2019-11-28 18:12:00

6-11.10 Polsat Sport Extra: short track - Puchar Świata w Nagoi, na żywo;

8.20-9.35 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo z Ruki;

9.40-11.25 TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km kobiet st. klas., na żywo z Ruki;

11-14.40 Eurosport 2: Puchar Świata w kolarstwie torowym, na żywo;

11.30-13 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 15 km mężczyzn st. klas., na żywo z Ruki;

12.30-14.45 Polsat Sport: Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sport 2: St Petersburg - Hannover 96 (2. Bundesliga, na żywo);

13.10-14 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - pojedyncza sztafeta mieszana, na żywo z Östersund;

13.15-15.30 SportKlub: Teksüt Bandirma BK - Bahçeşehir Koleji (liga turecka koszykarzy, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Newcastle Utd - Manchester City (Premier League, na żywo);

13.55-15.10 Eleven Sport 1: Formuła 1 - Grand Prix Abu Zabi, kwalifikacje na żywo;

14.30-17.10 Canal+ Sport: PGE Vive Kielce - Mieszkow Brześć (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sport 2: Brescia - Atalanta (liga włoska, na żywo);

15-17 nSport: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

15-16.15 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mieszana, na żywo z Östersund;

15.30-17.30 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen - Tofaş (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.25-17.30 Eleven Sport 1: TSG 1899 Hoffenheim - Fortuna Duesseldorf (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Eleven Sport 3: Derby County - Queens Park Rangers (2. liga angielska, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Liverpool - Brighton & Howe Albion (Premier League, na żywo);

16.30-18.15 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Ruki;

16.55-19 Polsat Sport News: FK Pribram - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

17.20-19.30 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń (Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport Extra: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-20 TVP Sport (od 18.25 w TVP 1): losowanie fazy grupowej Euro 2020, na żywo;

17.55-20 Eleven Sport 2: Genoa - Torino (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Türk Telekomi (liga turecka koszykarzy, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Southampton - Watford (Premier League, na żywo);

18.25-20.30 Eleven Sport 1: Bayern Monachium - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.30 Eleven Sport 3: Mallorca - Betis (liga hiszpańska, na żywo);

18.50-20 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom gigant kobiet, na żywo;

19.50-22 Canal+ Sport: Legia Warszawa - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

20-21.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo;

20-23.55 Polsat Sport: boks - Gala Babilon Promotion w Raszynie, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport Extra: Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 SportKlub: MoraBanc Andorra - Kirolbet Baskonia (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sport 1: Fiorentina - Lecce (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Valencia - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

21.45-22 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport 2: Sacramento Kings - Denver Nuggets (NBA, na żywo);

1.05-4 TVP Sport: Tampa Bay Lightning - Carolina Hurrivanes (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty