Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 17 listopada2019-11-16 10:30:00

6-9 Polsat Sport Extra: badminton - turniej BWF World Tour w Hongkongu, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-14.50 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Walencji, na żywo;

12-14.50 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Warta Poznań - Stal Mielec (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-14.30 SportKlub: Barca Lassa - Movistar Estudiantes (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

12.55-15 TVP Sport: Wybrzeże Gdańsk - Azoty Tarnów (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.45-18 Polsat Sport: Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-17 Polsat Sport Extra: Luksemburg - Portugalia (eliminacje ME piłkarzy, na żywo);

14.50-17 Polsat Sport News: Serbia - Ukraina (eliminacje ME piłkarzy, na żywo);

15.30-17.40 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta - Frutti Extra Bursaspor (liga turecka koszykarzy, na żywo);

16.55-19 nSport: Paris SG - Flensburg-Handewitt (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport Extra: Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport News: Arka Gdynia - Legia Warszawa (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.50-19.50 Polsat Sport Premium 1: Kosowo - Anglia (eliminacje ME piłkarzy, na żywo);

17.50-19.50 Polsat Sport Premium 2: Bułgaria - Czechy (eliminacje ME piłkarzy, na żywo);

18.05-20.30 TVP Sport, Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Brazylii, wyścig na żywo;

18.30-20.30 SportKlub: Retabet Basket - Real Madryt (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18.55-21 Canal+ Sport: Kadetten Schafhausen - Orlen Wisła Płock (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

19-21.30 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP Finals w Londynie, na żywo;

20.30-22.30 SportKlub: Brose Bamberg - Ratiopharm Ulm (liga niemiecka koszykarzy, na żywo);

20.35-21.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.40-22.50 Polsat Sport Extra: Albania - Francja (eliminacje ME piłkarzy, na żywo);

20.40-22.50 Polsat Sport News: Andora - Turcja (eliminacje ME piłkarzy, na żywo);

20.40-22.50 Polsat Sport Premium 1: Mołdawia - Islandia (eliminacje ME piłkarzy, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport: Sacramento Kings - Boston Celtics (NBA, na żywo);

22.50-1.25 TVP Sport: Meksyk - Brazylia (finał piłkarskich MŚ U-17, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty