Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 6 października2019-10-05 14:39:00

5.20-7.50 TVP Sport, Polsat Sport: Polska - Włochy (Puchar Świata siatkarzy, na  żywo);

7.50-11 Polsat Sport: USA - Tunezja (Puchar Świata siatkarzy, na  żywo);

8.30-11 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Tokio, na  żywo;

9.45-11.35 Polsat Sport Fight: Francja - Tonga (Puchar Świata w rugby, na  żywo);

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.10-14.40 Canal+ Sport: ŁKS - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

12.10-14.25 Polsat Sport News: ADO Den Haag - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.30 Eleven Sports 1: Fiorentina - Udinese (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: HydroTruck Radom - Start Lublin (Energa Basket Liga, na żywo);

12.55-15 TVP Sport: Stal Mielec - Zagłębie Lubin (Supertliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.30-16 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Pekinie, na  żywo;

14.25-16.30 Polsat Sport News: Fortuna Suttard - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.40-17.05 Canal+ Sport: Cracovia - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Bologna - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: AS Roma - Cagliari (liga włoska, na żywo);

15-16.50 Polsat Sport Fight: Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot (liga rugby, na żywo);

15.20-17.30 Canal+: VfL Wolfsburg - Union Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 2: Real Valladolid - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-18.50 Polsat Sport Extra: PSV Eindhoven - VVV Venlo (liga holenderska, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport 2: Newcastle Utd - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

17.30-19.30 Canal+: Piast Gliwice - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: ŁKS - Chemik Police (Superpuchar Polski siatkarek, na żywo);

17.45-20 nSport: Stal Gorzów - Ostrovia (żużel - mecz barażowy, na żywo);

17.55-21 TVP Sport, Eurosport 1: MŚ w lekkoatletyce, na żywo;

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Torino - Napoli (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Eintracht Frankfurt - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

18-20 Polsat Sport News: FK Jablonec - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport: Real Sociedad - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

19.30-21 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport 2: Barcelona - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

21-21.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.20-0.30 Polsat Sport News: Portland Timbers - San Jose Earthquakes (MLS, na żywo);

23.05-1.55 TVP Sport: Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty