Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 5 października2019-10-04 06:55:00

5.20-7.50 TVP Sport, Polsat Sport: Polska - Argentyna (Puchar Świata siatkarzy, na  żywo);

6-10.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Tokio, na  żywo;

6.50-9 Polsat Sport News: Brazylia - Rosja (Puchar Świata siatkarzy, na  żywo);

7.15-9 Polsat Sport Fight: Australia - Urugwaj (Puchar Świata w rugby, na  żywo);

7.50-9.50 Polsat Sport: Tunezja - Włochy (Puchar Świata siatkarzy, na  żywo);

8.30-10.30 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Pekinie, na  żywo;

9.50-12.30 Polsat Sport: Australia - Iran (Puchar Świata siatkarzy, na  żywo);

10-11.50 Polsat Sport Fight: Anglia - Argentyna (Puchar Świata w rugby, na  żywo);

12.25-14.40 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

12.30-15 Polsat Sport: Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń (Energa Basket Liga, na  żywo);

12.30-14.20 Polsat Sport Fight: Japonia - Samoa (Puchar Świata w rugby, na  żywo);

12.55-14.55 nSport: Leganes - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

12.55-15 TVP Sport: Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Fulham - Charlton (2. liga angielska, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Brighton & Howe Albion - Tottenham (Premier League, na żywo);

14.55-16.55 nSport: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

15-17.30 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Pekinie, na  żywo;

15.20-17.30 Canal+: SC Freiburg - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Hoffenheim (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: Bayer Leverkusen - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

15.30-21.30 Eurosport 1: MŚ w lekkoatletyce, na żywo;

15.55-18 Canal+ Sport 2: Liverpool - Leicester City (Premier League, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 2: Real Madryt - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

15.55-16.50 TVP Sport: skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Klingenthal, na żywo;

17-19.40 TVP 2, Canal+ Sport: Lech Poznań - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Chrobry Głogów - Warta Poznań (1. liga piłkarska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Hellas Werona - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Orzeł Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów (Ekstraklasa Futsalu, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Valencia - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Schalke 04 - 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: West Ham Utd - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

18.30-22.15 Canal+: żużel - Grand Prix Polski, na żywo;

18.50-21.30 TVP Sport: MŚ w lekkoatletyce, na żywo;

19-21 Polsat Sport News: Sparta Praga - MKF Karvina (liga czeska, na żywo);

19.40-22 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

20-23.55 Polsat Sport: Sporty walki: Armia Fight Night, na żywo;

20.30-22.45 SportKlub: Iberostar Tenerife - Real Madryt (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Genoa - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport 2: Osasuna - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

1.20-4 TVP Sport: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty