Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 15 września2019-09-14 11:50:00

5.20-7.50 Polsat Sport News: Kamerun - Chiny (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

6.50-9.50 Polsat Sport Extra: USA - Serbia (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

7.50-10 Polsat Sport News: Dominikana - Korea Płd. (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

9.50-12 Polsat Sport Extra: Brazylia - Argentyna (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

9.50-11.55 TVP Sport: Francja - Australia (mecz o 3. miejsce MŚ koszykarzy, na żywo);

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-13.55 Canal+ Sport: Eibar - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

12.10-14.25 Polsat Sport News: Rosja - Japonia (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

12.30-15 Polsat Sport: Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 3: Huddersfield - Sheffield Wedn. (2. liga angielska, na żywo);

13-15 TVP 3: Znicz Pruszków - Górnik Łęczna (2. liga piłkarska, na żywo);

13.50-16.25 TVP Sport: Argentyna - Hiszpania (mecz o 1. miejsce MŚ koszykarzy, na żywo);

13.55-15.55 Canal+ Sport: Alaves - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

14.15-17 Polsat Sport Extra: ROW Rybnik - Ostrovia (1. liga żużlowa, na żywo);

14.25-16.30 Polsat Sport News: Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag (liga holenderska, na żywo);

14.30-16.30 Eurosport 1: kolarstwo - Madrid Challenge, na żywo;

14.55-16.55 Canal+ Sport 2: Bournemouth - Everton (Premier League, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: SPAL 2013 - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

15-17 Canal+: Pogoń Szczecin - ŁKS (Ekstraklasa, na żywo);

15.50-18.50 TVP 1, Polsat Sport: Holandia - Polska (mistrzostwa Europy siatkarzy, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 3: Celta Vigo - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

17-20 Eurosport 1: kolarstwo - Vuelta a Espańa, na żywo;

17.25-19.30 Canal+ Sport 2: Watford - Arsenal (Premier League, na żywo);

17.30-19.30 Canal+: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Padeborn - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: AS Roma - Sassuolo Calcio (liga włoska, na żywo);

18.50-21 TVP Sport: Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. (PGNiG Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

19-21.30 nSport: Sparta Wrocław - Unia Leszno (żużlowa PGE Ekstraliga, na żywo);

19.30-21 Canal+ Sport: Liga+ Extra, na żywo;

19.50-21 Polsat Sport: Czechy - Estonia (mistrzostwa Europy siatkarzy, na żywo);

20.20-23 Polsat Sport Extra: Turcja - Słowenia (mistrzostwa Europy siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 Eurosport 1: kolarstwo - GP Montreal, na żywo;

20.40-22.50 Eleven Sports 1: Werona - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Betis Sewilla - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

21.05-21.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty