Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 25 sierpnia2019-08-24 11:59:00

11.30-13.40 TVP Sport: MŚ w kajakarstwie, na żywo;

11.30-14.30 Polsat Sport Extra: MŚ w badmintonie, na żywo;

12.20-15.20 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - sesja kwalifikacyjna na żywo;

13.25-15.25 Eleven Sports 1: Karlsruher SC - Hamburger SV (2. Bundesliga, na żywo);

13.30-15 Eurosport 1: kolarstwo - Tour de l'avenir, na żywo;

14.20-17.40 TVP Sport: MP w lekkoatletyce, na żywo;

14.25-17.10 Polsat Sport: ROW Rybnik - Unia Tarnów (Nice 1. liga żużlowa, na żywo);

14.30-17.20 Polsat Sport Extra: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy (1. liga piłkarska, na żywo);

14.45-15.45 Polsat Sport Fight: MŚ w biathlonie letnim - bieg pościgowy mężczyzn, na żywo;

15-18 Eurosport 1: kolarstwo - Vuelta a Espańa, na żywo;

15-17 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

15-17 Canal+: Bournemouth - Manchester City (Premier League, na żywo);

15.20-18.10 Polsat Sport News: Azerbejdżan - Holandia (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: RB Lipsk - Eintracht Frankfurt (Bundesliga, na żywo);

16.15-19 nSport: Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra (PGE Ekstraliga, na żywo);

16.30-17.30 Polsat Sport Fight: MŚ w biathlonie letnim - bieg pościgowy kobiet, na żywo;

17-19 Canal+ Now: Alaves - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

17-19 Eleven Sports 3: Mallorca - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

17.20-19.50 Polsat Sport Extra: Hiszpania - Białoruś (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

17.30-19.30 Canal+: ŁKS - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-19.30 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-19.30 Canal+ Sport 2: Tottenham Hotspur - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

17.50-20.20 Polsat Sport: Słowenia - Portugalia (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

18-20 Eleven Sports 1: Udinese Calcio - AC Milan (liga włoska, na żywo);

18.20-21 Polsat Sport News: Grecja - Finlandia (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

19-11.15 nSport: Sparta Wrocław - Unia Leszno (PGE Ekstraliga, na żywo);

19-21 Eleven Sports 3: Leganes - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

19.30-21 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

19.50-22 Polsat Sport Extra: Rosja - Szwajcaria (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

20-22.45 TVP Sport: lekkoatletyka - Premium mityng w Madrycie, na żywo;

20.45-22.45 Eleven Sports 1: Sampdoria Genua - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

20.45-22.45 Eleven Sports 2: AS Roma - Genoa (liga włoska, na żywo);

20.45-22.45 Eleven Sports 3: SPAL 1913 - Atalanta Bergamo (liga włoska, na żywo);

20.45-22.45 Eleven Sports 4: Hellas Verona - Bologna (liga włoska, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport: Ukraina - Włochy (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

21-23 Canal+ Sport 2: Barcelona - Betis Sewilla (liga hiszpańska, na żywo);

22.45-23.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty