Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 24 sierpnia2019-08-22 19:39:00

11-15.50 Polsat Sport Extra: MŚ w badmintonie, na żywo;

11.30-13.50 TVP Sport, Eurosport 1: Letnie Grand Prix, na żywo z Hakuby;

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Norwich City - Chelsea (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Derby County - West Bromwich (2. liga angielska, na żywo);

13.30-15 Eurosport 1: kolarstwo - Tour de l'avenir, na żywo;

13.50-16.55 TVP Sport: MP w lekkoatletyce, na żywo;

14.15-17 Polsat Sport: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz (1. liga piłkarska, na żywo);

15-16.55 nSport: Cracovia - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

15-16 Eurosport 1: biathlon letni - MŚ w Mińsku, na żywo;

15.10-17.20 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - sesja kwalifikacyjna na żywo;

15.20-17.35 Canal+: FC Augsburg - Union Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.20-17.30 Eurosport 2: kolarstwo - Tour of Denmark, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Hoffenheim - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

15.50-18.30 Polsat Sport Extra: Francja - Grecja (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Manchester Utd - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

15.55-18 Eleven Sports 3: Stoke City - Leeds Utd (2. liga angielska, na żywo);

16.50-17.50 Eurosport 1: biathlon letni - MŚ w Mińsku, na żywo;

16.55-19 nSport: Osasuna - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

17.20-19.30 TVP Sport, Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

17.20-19.50 Polsat Sport News: Niemcy - Hiszpania (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

17.50-20.20 Polsat Sport: Belgia - Słowenia (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: Parma Calcio - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Schalke 04 - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Liverpool - Arsenal (Premier League, na żywo);

18.50-21 Eurosport 1: kolarstwo - Vuelta a Espana, na żywo;

18.55-21 Eleven Sports 3: Real Madryt - Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

19.50-22 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

19.50-22 Polsat Sport News: Szwajcaria - Słowacja (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

20-23 Polsat Sport Extra: lekkoatletyka - Diamentowa Liga w Paryżu, na żywo;

20.20-22.30 TVP 2, Polsat Sport: Portugalia - Polska (faza grupowa ME siatkarek, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Fiorentina - Napoli (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport 2: Celta Vigo - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 2: Getafe - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22.45-23.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23-1.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Winston-Salem, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty