Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 14 kwietnia2019-04-13 14:31:00

7-12 Polsat Sport News: badminton - turniej BWF World Tour w Singapurze, na żywo;

8-10.25 Eleven Sports 1, TVP Sport: Formuła 1 - Grand Prix Chin, wyścig na żywo;

8-11 Eurosport 1: Maraton w Paryżu, na żywo;

8.55-9, 9.35-9.45 i 11.35-11.50 TVP 1: Orlen Warsaw Marathon, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-17 Eurosport 1: kolarstwo Paryż - Roubaix, na żywo;

11-14.45 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Monte Carlo, na żywo;

11.30-13 TVP Sport: Iga Świątek - Polona Hercog (finał turnieju WTA w Lugano, na żywo);

11.55-14 Canal+ Sport: Real Valladolid - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

12.10-14.30 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - De Graafschap (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.30 Eleven Sports 1: Torino - Cagliari (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Arka Gdynia - King Szczecin (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

13-15 TVP 3: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (II liga piłkarska, na żywo);

13.20-14.20 TVP Sport: ME w gimnastyce sportowej, na żywo;

13.20-15.25 Canal+ Sport 2: Hoffenheim - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

13.55-15.55 Eleven Sports 3: Athletic Bilbao - Rayo Vallecano (liga hiszpańska, na żywo);

14.30-18 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Monte Carlo, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Start Gniezno - ROW Rybnik (Nice 1. liga żużlowa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport Extra: ŁKS - Developers SkyRes Rzeszów (półfinał play-off siatkarek, na żywo);

14.45-17 Eleven Sports 2: Sampdoria - Genoa FC (liga włoska, na żywo);

15-17.25 Canal+ Sport: Crystal Palace - Manchester City (Premier League, na żywo);

15.25-17.30 Eleven Sports 1: Fortuna Duesseldorf - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.30-18.30 nSport: Get Well Toruń - Unia Leszno (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

16.10-18.15 Eleven Sports 3: Real Sociedad - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Liverpool - Chelsea (Premier League, na żywo);

17.30-19.30 polsat Sport Extra: Polonia Londyn - Sheffield Hallam (liga angielska siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Eintracht Frankfurt - FC Augsburg (Bundesliga, na żywo);

18-22.30 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Ameryki, na żywo;

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Girona - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.45 nSport: Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

20.25-22.30 Eleven Sports 1: Frosinone - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

21-23 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Houston, na żywo;

21.30-22.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty