Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 13 kwietnia2019-04-12 06:43:00

7-15 Polsat Sport Extra: badminton - turniej BWF World Tour w Singapurze, na żywo;

7.55-9.15 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Chin, kwalifikacje na żywo;

10-11.45 TVP Sport, Eurosport 2: ME w podnoszeniu ciężarów - 109 kg mężczyzn, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Trefl Sopot - Stal Ostrów Wlkp. (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 1: Espanyol - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.50 Canal+ Sport 2: Tottenham - Huddersfield Town (Premier League, na żywo);

13.30-16.15 TVP Sport: Niemcy - Polska (elim. ME 2020 piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Warta Zawiercie (półfinał play-off PlusLigi siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: SPAL - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: Hannover 96 - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Eurosport 1: kolarstwo - Dookoła Kraju Basków, na żywo;

15.30-17.30 Canal+: RB Lipsk - VfL Wolfsburg (Bundesliga, na żywo);

15.55-18.25 Canal+ Sport 2: Southampton - Wolverhampton (Premier League, na żywo);

16.10-18.10 Eleven Sports 1: Huesca - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

17-23 Canal+ Sport: Multiliga Ekstraklasy, na żywo;

17.30-20.30 Polsat Sport: Budowlani Łódź - Chemik Police (półfinał play-off Ligi Siatkówki Kobiet, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: GKS Tychy - ŁKS (1. liga piłkarska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: AS Roma - Udinese (liga włoska, na żywo);

18-20 Eurosport 1: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+ Family: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 nSport: Piast Gliwice - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 TVP 2, TVP Sport, Canal+ Now: Cracovia - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.40 Canal+ Sport 2: Manchester Utd - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Borussia Dortmund - FSV Mainz (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Atletico Madryt - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.40 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - Excelsior (liga holenderska, na żywo);

20-22.40 Eleven Sports 2: Unia Tarnów - Ostrovia (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

20-23.55 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Houston, na żywo;

20.25-22.25 Eleven Sports 1: AC Milan - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

20.30-23 TVP Sport: Cracovia - GKS Tychy (6. mecz finałowy play-off hokeistów, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport: Czarni Radom - Skra Bełchatów (mecz o 5. miejsce PlusLigi siatkarzy, na żywo);

20.40-22.30 Polsat Sport News: Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo (liga holenderska, na żywo)

20.40-22.45 Canal+ Sport 2: Sevilla - Betis Sewilla (liga hiszpańska, na żywo);

23-23.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

2.15-6 TVP Sport: Gala boksu w Atlantic City, na żywo;

2.30-4.40 Polsat Sport News: Chicago Fire - Vancouver Whitecaps (amerykańska MLS, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty