Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 23 marca2019-03-22 06:26:00

9.30-13.45 Eurosport 2: MŚ w łyżwiarstwie figurowym, na żywo;

9.50-12 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, konkurs drużynowy w Planicy na żywo;

12.30-13.30 TVP Sport: MŚ w łyżwiarstwie figurowym, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Polpharma Starogard Gdański - King Szczecin (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

14.10-15.05 TVP Sport: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km kobiet, na żywo;

14.30-17.30 Eurosport 2: kolarstwo, wyścig Mediolan - San Remo, na żywo;

14.45-16.55 Polsat Sport Extra: Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa (1. liga piłkarska, na żywo);

14.45-17.50 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.45-15.45 Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie, na żywo;

15-17 Polsat Sport Fight: Polska - Szwajcaria (Rugby Europe Trophy, na żywo);

15-17 Polsat Sport News: Gruzja - Szwajcaria (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

15.05-18.05 TVP Sport: KH GKS Katowice - Cracovia (5. mecz półfinałowy play-off hokeistów, na żywo);

16.45-18 Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie, na żywo;

17.25-19 Eleven Sports 1: Motor Zaporoże - PGE Vive Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Trefl Gdańsk - MKS Będzin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

18-20 Polsat Sport: Szwecja - Rumunia (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

18-20 Polsat Sport News: Gibraltar - Irlandia (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

18.05-20 TVP Sport: Polska - Słowacja (turniej towarzyski piłkarek ręcznych, na żywo z Gdańska);

20.25-23 nSport: Zanetti Bergamo - Savino Del Bene Scandici (włoska liga siatkarek, na żywo);

20.25-22.15 Eleven Sports 1, Canal+ Sport: PPD Zagrzeb - HC Vardar (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.35-1 TVP Sport (od 22.35 w TVP 1): boks - Knockout Boxing Night w Łomży, na żywo;

20.45-22.45 Polsat Sport: Hiszpania - Norwegia (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

20.45-22.45 Polsat Sport Extra: Włochy - Finlandia (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

20.45-22.45 Polsat Sport News: Liechtenstein - Grecja (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

23-1.50 Canal+ Sport: Charlotte Hornets - Boston Celtics (NBA, na żywo);

0.30-3 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Miami, na żywo;

1-3 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Miami, na żywo;

3-5.45 TVP Sport: Vancouver Canucks - Calgary Flames (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty