Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 17 marca2019-03-16 10:52:00

6-9 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Australii, wyścig na żywo;

Od godziny 6:00 studio w TVP Sport, transmisja na żywo dopiero od 45 minuty!

9.15-11.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Andory;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.15-12.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Falun;

11.55-14.30 TVP Sport: Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich, na żywo z Zakopanego;

11.55-14 nSport, Canal+ Sport: Eibar - Real Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Genoa - Juventus (liga włoska, na żywo);

12.10-14.25 Polsat Sport News: VVV Venlo - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: GTK Gliwice - Arka Gdynia (Energa Basket liga mężczyzn, na żywo);

13.05-14.30 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - bieg kobiet  ze startu wspólnego, na żywo z Östersund);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Bayer Leverkusen - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

14.15-15.45 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich, na żywo z Östersund;

14.25-16.25 Polsat Sport News: AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Warta Zawiercie - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.45-16.45 Eleven Sports 1: Atalanta - Chievo Werona (liga włoska, na żywo);

15-17.15 SportKlub: Bayern Monachium - Mitteldeutcher BC (liga niemiecka koszykarzy, na żywo);

15.10-17.15 Canal+ Sport 2: Fulham - Liverpool (Premier League, na żywo);

15.15-17 Eurosport 2: kolarstwo - Paryż - Nicea, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Eintracht Frankfurt - 1.FC Nuernberg (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Miedź Legnica (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

15.50-17.10 Polsat Sport Extra: MŚ w biathlonie - bieg mężczyzn  ze startu wspólnego, na żywo z Östersund);

16-19 TVP Sport (od 17 w Eurosporcie 1): Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Vikersund;

16.10-18.10 Eleven Sports 3: Espanyol - FC Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport 2: Everton - Chelsea (Premier League, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Radomka - Pałac Bydgoszcz (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

17.45-20 Polsat Sport Extra: Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (1. liga piłkarska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - FSV Mainz (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Napoli - Udinese (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+, Canal+ 4K Ultra: Wisła Kraków - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 SportKlub: Gatta Active Zduńska Wola - Clearex Chorzów (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport News: Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport: Valencia - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Villarreal - Rayo Vallecano (liga hiszpańska, na żywo);

19.20-22 TVP Sport: GKS Katowice - Cracovia (3. mecz półfinałowy play-off hokeistów, na żywo);

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.25-22.25 Eleven Sports 1: AC Milan - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-23.15 Canal+ Sport 2: Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (NBA, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Betis - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

21-23.10 TVP Sport: turniej tenisowy TA w Indian Wells, na żywo;

23.10-23.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23.30-2 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo;

24-2 Polsat Sport Extra: Atlanta United FC - Philadelphia Union (piłkarska liga MLS, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty