Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 16 marca2019-03-14 16:32:00

6.55-9 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Australii, kwalifikacje na żywo;

7.40-8.30 i 9.25-11 TVP Sport: biegi narciarskie - Ski Classics - Birkebeinerennet, na żywo z Lillehammer;

9.15-11.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Andory;

12.15-14.25 TVP Sport: losowanie finałów MŚ w koszykówce mężczyzn, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Polpharma Starogard Gdański - Stal Ostrów (Energa Basket liga mężczyzn, na żywo);

12.30-13.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Andory;

12.55-14.55 Eleven Sports 2: Huesca - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

13.05-14.30 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo z Östersund);

13.10-15.15 Eleven Sports 3: Watford - Crystal Palace (Puchar Anglii, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 1: Leeds Utd - Sheffield Utd (I liga angielska, na żywo);

14.25-16.20 TVP Sport: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprint kobiet i mężczyzn, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: GKS Katowice - ZAKSA Kędzerzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Sassuolo - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

15-17.15 SportKlub: Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Energa Basket Liga Kobiet, na żywo);

15.15-16.55 Eurosport 1: kolarstwo - wyścig Paryż - Nicea, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: VfL Wolfsburg - Fortuna Duesseldorf (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: VfB Stuttgart - TSG Hoffenheim (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Sport: Schalke 04 - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 nSport: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

15.40-17.55 Canal+ Now: Walia - Irlandia (Puchar Sześciu Narodów w rugby, na żywo);

16.10-18.25 Canal+ Sport 2: Real Madryt - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

16.20-17.45 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo z Östersund);

16.50-19 TVP 1, TVP Sport: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs drużynowy w Vikersund, na żywo;

17.30-20 Polsat Sport: Czarni Radom - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: SPAL - AS Roma (liga włoska, na żywo);

17.55-20 Canal+ Now: Anglia - Szkocja (Puchar Sześciu Narodów w rugby, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

18-20.15 SportKlub: Anadolu Efes - Arel Üniversitesi Büyükcekmece Basketbol (turecka liga koszykarzy, na żywo);

18.15-20.15 Eleven Sports 1: Swansea City - Manchester City (Puchar Anglii, na żywo);

18.15-20.10 nSport: Górnik Zabrze - Chrobry Głogów (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.25-20.25 Canal+: Hertha Berlin - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Athletic Bilbao - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

18.45-23.55 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo;

20-22.55 Polsat Sport: sporty walki - Gala FEN 24, na żywo z Warszawy;

20.25-22.25 Eleven Sports 2: Torino - Bologna (liga włoska, na żywo);

20.25-22.25 Canal+ Sport: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport News: ŁKS - Chemik Police (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 3: Leganes - Girona (liga hiszpańska, na żywo);

20.50-23 Eleven Sports 1: Wolverhampton - Manchester Utd (Puchar Anglii, na żywo);

22-22.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.30-23.40 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

24-3 TVP Sport: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals (NHL, na żywo);

1.30-4 Canal+ Sport: Oklahoma City - Golden State Warriors (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty