Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 10 marca2019-03-09 12:05:00

8.20-10.10 TVP Sport: biegi narciarskie Ski Classics, na żywo;

9.15-10.30 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo; 

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.35-13.15 TVP Sport, Eurosport 2: narciarski Puchar Świata - 30 km st. klasycznym kobiet, na żywo; 

11.55-14 Eleven Sports 2: Celta Vigo - Betis Sewilla (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Bologna - Cagliari (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Spójnia Stargard - HydroTruck Radom (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

12.55-15 Canal+ Sport 2: Liverpool - Burnley (Premier League, na żywo);

13-15 Eleven Sports 3: Birmingham City - Aston Villa (1. liga angielska, na żywo);

13-18 Polsat Sport News: badminton - turniej BWF World Tour w Birmingham, na żywo;

13-15 TVP 3: Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz (2. liga piłkarska, na żywo);

13.30-15 Eurosport 2: kolarstwo - wyścig Paryż - Nicea, na żywo;

13.35-14.30 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo z Oestersund;

14.30-17 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Oslo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Chemik Police - SkyRes Developers Rzeszów (Puchar Polski siatkarek, finał na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Sampdoria - Atalanta (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Inter Mediolan - SPAL 2013 (liga włoska, na żywo);

15-17 Canal+ Sport 2: Chelsea - Wolverhampton (Premier League, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: TSG 1899 Hoffenheim - 1.FC Nuernberg (Bundesliga, na żywo); 

15.30-17.30 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

16.10-18.25 nSport: Girona - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

16.20-17.10 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo z Oestersund;

17.15-20.25 TVP Sport: jeździectwo - Cavaliada w Warszawie, na żywo;

17.25-19.35 Canal+ Sport 2: Arsenal - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Sassuolo - Napoli (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+: Miedź Legnica - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Hannover 96 - Bayer 04 Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport News: Emma Villas Siena - Azimut Leo Shoes Modena (włoska liga siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Levante - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: FC Sevilla - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

19-23 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo;

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.25-21.15 TVP Sport: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Salt Lake City;

20.25-22.25 Eleven Sports 1: Fiorentina - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

20.30-22.55 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport News: Slavia Praga - Banik Ostrawa (liga czeska, na żywo);

20.40-22.40 Canal+ Sport 2: Real Valladolid - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.15-21.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

21.35-23.10 TVP Sport: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Salt Lake City;

23-4 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty