Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 13 stycznia2019-01-12 11:43:00

7-13 Polsat Sport Extra: badminton - turniej BWF World Tour, na żywo;

7-9 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Sydney, na żywo;

10.15-11.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Adelboden;

11.35-13 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo;

11.55-14.55 Canal+ Sport: Atletico Madryt - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: King Szczecin - Polski Cukier Toruń (Energa Basket Liga, na żywo);

12.30-14.30 SportKlub: Real Madryt - Tecnyconta Saragossa (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

12.40-13.35 TVP Sport, Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprint drużynowy kobiet i mężczyzn, na żywo;

13-14.10 Polsat Sport Extra: Fortuna Duesseldorf - Bayern Monachium (piłkarski Telecom Cup, na żywo);

13.15-14.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Adelboden;

13.35-14.55 TVP Sport: mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;

14.30-16 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo;

14.45-17 Polsat Sport: Czarni Radom - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 TVP Sport: Torino - Fiorentina (1/8 finału Pucharu Włoch, na żywo);

15-17 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg - Alba Berlin (liga niemiecka koszykarzy, na żywo);

15.10-17.20 Canal+ Sport: Everton - Bournemouth (Premier League, na żywo);

15.20-16.30 Polsat Sport Extra: piłkarski Telecom Cup, mecz o 3. miejsce na żywo;

16-18 SportKlub: VEF Ryga - Stelmet Zielona Góra (VTB United League koszykarzy, na żywo);

16.10-18.15 Eleven Sports 1: Athletic Bilbao - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

16.30-18 Polsat Sport Extra: piłkarski Telecom Cup, mecz o 1. miejsce na żywo;

17-19.35 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Val di Fiemme;

17.25-19.30 Canal+ Sport: Tottenham - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Developers SkyRes Rzeszów - Budowlani Łódź (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport Extra: Revivre Axopower Mediolan - Azimut Leo Shoes Modena (włoska liga siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Barcelona - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 SportKlub: Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa Basket Liga Kobiet, na żywo);

19-21.30 Canal+ Sport 2: Washington Wizards - Toronto Raptors (NBA, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 TVP Sport: Napoli - Sassuolo (1/8 finału Pucharu Włoch, na żywo);

20.40-22.40 Canal+ Sport: Betis - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty