Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 6 stycznia2019-01-05 12:01:00

4-6 Eurosport 1: turniej tenisowy ATP w Sydney, na żywo;

8-10 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Brisbane, na żywo;

10-12 Eurosport 1: turniej tenisowy ATP w Brisbane, na żywo;

11-13 SportKlub: Afyon Belediyespor - Gaziantep Basketbol (liga turecka koszykarzy, na żywo);

11.30-13.50 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

11.55-14 Eleven Sports 1: Eibar - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

12-13 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom kobiet, na żywo z Zagrzebia;

12.30-14.45 Polsat Sport: Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia (Energa Basket Liga, na żywo);

12.50-14.30 TVP Sport (od 13 w Eurosporcie 1): Tour de Ski w biegach narciarskich - 9 km dow. kobiet pod górę, na żywo z Val di Fiemme;

14.15-17 Polsat Sport Extra: ASF Andrézieux Bouthéon - Olympique Marsylia (4. runda Pucharu Francji, na żywo);

14.15-15.45 Eurosport: Tour de Ski w biegach narciarskich - 9 km dow. mężczyzn pod górę, na żywo z Val di Fiemme;

14.45-17.30 Polsat Sport: #Volley Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom (liga siatkarek, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Manchester City - Rotherham Utd (Puchar Anglii, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Queens Park Rangers - Leeds Utd (Puchar Anglii, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Woking - Watford (Puchar Anglii, na żywo);

15-17 SportKlub: Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Energa Basket Liga kobiet, na żywo);

15.45-16.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom mężczyzn, na żywo z Zagrzebia;

16.10-18.25 Canal+ Sport: Sevilla - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.35-19 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Turniej Czterech Skoczni, na żywo z Bischofshofen;

17.15-19.20 Polsat Sport News: Girondins Bordeaux - Le Havre (4. runda Pucharu Francji, na żywo);

17.25-19.25 Eleven Sports 1: Newport County - Leicester City (Puchar Anglii, na żywo);

18.15-20.30 Polsat Sport Extra: Cucine Lube Civitanova - Calzedonia Werona (liga włoska siatkarzy, na żywo);

19.30-21.30 SportKlub: Movistar Estudiantes - Real Madryt (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20-20.50 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.30-21.30 Canal+ Sport: NBA: Polish Heritage Night , studio na żywo;

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Getafe - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

20.45-22.45 Polsat Sport: Pontivy GSI - Paris Saint-Germain (4. runda Pucharu Francji, na żywo);

21.30-23 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers - Orlando Magic (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty