Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 8 grudnia2018-12-06 19:45:00

9.25-10.55 TVP Sport: Puchar Świata w biegach narciarskich - 15 km dow. kobiet, na żywo z Beitostoelen;

9.45-11 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Val d'Isere;

11-12.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Val d'Isere;

12-14.20 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański (Energa Basket Liga, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport: Atletico Madryt - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Bournemouth - Liverpool (Premier League, na żywo);

13.30-17.50 TVP Sport: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Tomaszowa Mazowieckiego;

14.05-15.20 Polsat Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie, bieg sprinterski kobiet na żywo; 

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Napoli - Frosinone (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Sport: Bayern Monachium - 1.FC Nuernberg (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Schalke 04 - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 nSport, Canal+ Now: Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec (Ekstraklasa, na żywo); 

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Manchester Utd - Fulham (Premier League, na żywo);

16.10-18.15 Eleven Sports 3: Valencia - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-19 Polsat Sport Extra: Slavia Praga - FK Mlada Boleslav (liga czeska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-18.45 i 18.50-20 Eurosport 1: Puchar Świata w saneczkach, na żywo z Calgary;

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Cagliari - AS Roma (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Korona Kielce - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 nSport, Canal+ Now: Villarreal - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo); 

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Chelsea - Manchester City (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt (Bundesliga, na żywo);

19.40-21.50 Polsat Sport News: PEC Zwolle - Ajax (liga holenderska, na żywo);

19.50-22.50 TVP Sport: Kickboxing Challenge w Ząbkach, na żywo;

20.25-22.20 nSport: Lardini Filottrano - Bosca Vyneo (włoska Serie A siatkarek, na żywo);

20.25-22.25 Eleven Sports 1: Lazio Rzym - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

20.40-22.40 Canal+: Espanyol - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo); 

21-23.55 Polsat Sport: Gala boksu w Sheffield, na żywo;

22.50-00.05 i 3.50-5 TVP Sport: łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix w Vancouver, na żywo;

24-2.45 Canal+ Sport: Dallas Mavericks - Houston Rockets (NBA, na żywo); 

1-3.50 TVP Sport: Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty