Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 2 grudnia2018-12-01 11:04:00

5-10 Polsat Sport News: badminton - turniej World Tour, na żywo;

10.05-10.45 TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km kobiet, na żywo;

10.45-11.45 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, skoki na żywo;

11-14 Polsat Sport: Cafe Futbol i losowanie grup eliminacyjnych Euro 2020, na żywo;

11.05-15 TVP Sport (od 11:50 w TVP 1): Losowanie grup eliminacyjnych EURO 2020, na żywo z Dublina; 

11.50-12.45 Polsat Sport News, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie, sztafeta mieszana na żywo;

12.25-14.25 Eleven Sports 1: AC Milan - Parma (liga włoska, na żywo);

12.30-14.25 Polsat Sport Extra: Odra Opole - Raków Częstochowa (1. liga piłkarska, na żywo);

12.45-14.30 nSport: Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.45-14.30 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, bieg na żywo;

14.20-15.30 Polsat Sport News: Puchar Świata w biathlonie, sztafeta mieszana na żywo

14.25-16.40 Polsat Sport Extra: Feyenoord - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

14.45-17 Polsat Sport: Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Torino - Genoa (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: RB Lipsk - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

15.30-18 Polsat Sport News: Vero Volley Monza - Azimut Leo Shoes Modena (liga włoska siatkarzy, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

16-17.45 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Niżnego Tagiłu;

16.10-18.10 Eleven Sports 3: Girona - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

17.10-19.10 Canal+ Sport 2: Liverpool - Everton (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Fakieł Nowy Urengoj - Asseco Resovia (Klubowe MŚ siatkarzy, mecz o 3. miejsce na żywo);

17.45-18.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Beaver Creek;

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Chievo Verona - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

18-20 Eleven Sports 1: Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg (Bundesliga, na żywo);

18-20 Canal+: Cracovia - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

18-19.50 TVP Sport: Szwecja - Serbia (mistrzostwa Europy piłkarek ręcznych, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport Extra: Sir Safety Conad Perugia - Consar Rawennaz (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport: Barcelona - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

18.45-20.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Lake Louise;

18.55-20.55 nSport: Veszprem - Montpellier (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20-22.05 TVP Sport: Polska - Włochy (eliminacje MŚ koszykarzy, na żywo);

20.25-22.25 Eleven Sports 1: AS Roma - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Diatec Trentino - Cucine Lube Civitanova (Klubowe MŚ siatkarzy, finał na żywo);

20.30-21.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Beaver Creek;

20.40-22.45 Canal+ Sport 2: Alaves - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

22.30-0.15 Canal+ Sport 2, Canal+ Now: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns (NBA, na żywo);

22.30-23 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty