Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 1 grudnia2018-11-30 18:16:00

8.30-14.30 Polsat Sport News: badminton - turniej World Tour, na żywo;

10.25-12 TVP Sport: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km kobiet st. dow., na żywo;

12-13.30 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - mężczyźni, na żywo;

12.55-14.55 nSport, Canal+ Sport: Celta Vigo - Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 1: Ingolstadt - HSV (2. Bundesliga, na żywo);

14-15.15 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo;

14.50-17 Polsat Sport: Chrobry Głogów - Wigry Suwałki (1. liga piłkarska, na żywo);

15.15-17.45 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo;

15.25-17.20 Canal+ Sport: Borussia Dortmund - Freiburg (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.20 Eleven Sports 1: Werder Brema - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 nSport: Wisła Płock - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

17-19 Polsat Sport Extra: 1.FC Slovacko - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

17.25-19.20 Eleven Sports 2, Canal+: Vardar - Vive Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Cucine Lube Civitanova - Asseco Resovia (Klubowe MŚ siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Fiorentina - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Miedź Legnica - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 TVP Sport: Hiszpania - Chorwacja (mistrzostwa Europy piłkarek ręcznych, na żywo);

18.20-20.20 Canal+ Now: Hoffenheim - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Southampton - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Getafe - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

18.45-20.30 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, na żywo;

19.40-21.50 Polsat Sport Extra: AZ Alkmaar - Willem II (liga holenderska, na żywo);

20.25-22.25 Eleven Sports 2: Sampdoria Genua - Bologna (liga włoska, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Legia Warszawa - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Diatec Trentino - Fakieł Nowy Urengoj (Klubowe MŚ siatkarzy, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Real Madryt - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

22.10-22.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.45-0.45 TVP Sport, Eurosport 1: Hiszpania - Meksyk (piłkarskie mistrzostwa świata kobiet do lat 17, finał na żywo);

23-1.45 Canal+ Sport 2: New York Knicks - Milwaukee Bucks (NBA, na żywo);

1.05-4 TVP Sport: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty