Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 10 listopada2018-11-08 18:10:00

6-14 Polsat Sport Extra: badminton - turniej BWF World Tour, na żywo;

10.30-12.30 TVP Sport: MŚ w podnoszeniu ciężarów, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Stelmet Zielona Góra - Arka Gdynia (Energa Basket Liga, na żywo);

12.55-14.55 nSport, Canal+ Sport: Real Valladolid - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.55 Canal+ Sport 2: Cardiff City - Brighton & Howe Albion (Premier League, na żywo);

13.30-15.30 TVP Sport: MŚ w podnoszeniu ciężarów, na żywo;

14-16 Polsat Sport Extra: MFK Karvina - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.50 Canal+: Mieszków Brześć - PGE Vive Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

15.25-17.30 TVP Sport: Czechy - USA (tenisowy Puchar Federacji, na żywo);

15.30-17.30 nSport: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Werder Brema - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

16.10-18.15 Canal+ Now: Getafe - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

17.25-19.55 TVP Sport: Polska - Norwegia (turniej hokejowy EIHC, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice (1. liga piłkarska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Crystal Palace - Tottenham (Premier League, na żywo);

19-21 Polsat Sport News: turniej tenisowy Next Gen ATP Finals w Mediolanie, na żywo;

20-23 Polsat Spor Extra: AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20-1 Polsat Sport: walka o pasy IBF World, WBA Super World, WBC World i WBO World w Manchesterze - waga junior ciężka: Oleksandr Usyk - Tony Bellew, na żywo;

20.05-0.25 TVP Sport (od 22.50 w TVP 1): boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach, na żywo (m.in. Artur Szpilka - Mariusz Wach);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

20.40-22.40 nSport: Girona - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks (NBA, na żywo);

1-4 TVP Sport: Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty