Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 4 listopada2018-11-03 14:05:00

5-10 Polsat Sport News: badminton - World Tour w Makau, na żywo;

5-9.30 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Malezji, wyścigi na żywo;

10.30-12.30 TVP Sport: MŚ w podnoszeniu ciężarów, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-13.55 Eleven Sports 2: Eibar - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Start Lublin - GTK Gliwice (Energa Basket Liga, na żywo);

13.30-15.30 TVP Sport: MŚ w podnoszeniu ciężarów, na żywo;

14.25-16.25 Eleven Sports 2: Leeds Utd - Wigan Athletic (I liga angielska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Warta Zawiercie - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Sampdoria Genua - Torino (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Chievo Verona - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

15-18.15 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Paryżu, finał na żywo;

15.15-18.15 Eurosport 1: Maraton w Nowym Jorku, na żywo;

15.30-17.30 Canal+: Zagłębie Lubin - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Borussia M-gladbach - Fortuna Duesseldorf (Bundesliga, na żywo);

16-18 TVP Sport: MŚ w podnoszeniu ciężarów, na żywo;

16.10-18.15 nSport, Canal+ Now: Villarreal - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.55 Polsat Sport News: Sparta Praga - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport 2: Chelsea - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: FSV Mainz - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: Bologna - Atalanta (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+: Lech Poznań - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

18.15-20.30 Polsat Sport Extra: Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 nSport, Canal+ Now: Huesca - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport: Real Sociedad - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

18.55-20.45 Canal+ Sport 2: Barcelona - Vive Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.25-22.25 Eleven Sports 1: Udinese - AC Milan (liga włoska, na żywo);

21.30-0.20 Canal+ Sport 2: Milwaukee Bucks - Sacramento Kings (NBA, na żywo);

22-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty