Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 21 października2018-10-20 10:56:00

11-13 Eurosport 1: tenis stołowy - Puchar Świata w Paryżu, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-13 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Singapurze, na żywo;

11.55-13.55 Eleven Sports 2: Rayo Vallecano - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

12-15.30 Polsat Sport Extra: badminton - turniej World Tour w Odense, na żywo;

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Frosione - Empoli (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: King Szczecin - Rosa Radom (Basket Liga koszykarzy, na żywo);

13.30-15.30 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Singapurze, na żywo;

14.25-16.25 Polsat Sport News: Feyenoord - PEC Zwolle (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15-17 Eleven Sports 2: turniej tenisowy ATP w Sztokholmie, finał na żywo;

15-17 Eurosport 2: tenis stołowy - Puchar Świata w Paryżu, na żywo;

15.25-18.45 TVP Sport: kolarstwo torowe - Puchar Świata w Saint Quentin, na żywo;

15.30-17.30 Canal+: Zagłębie Lubin - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Hertha Berlin - Freiburg (Bundesliga, na żywo);

15.30-18 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Antwerpii, na żywo;

16.10-18.10 nSport: Eibar - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport 2: Everton - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

17-19 Eurosport 1: kolarstwo torowe - Puchar Świata w Saint Quentin, na żywo;

17.30-20 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

18-20 Canal+: Legia Warszawa - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Eleven Sports 2: Borussia M-gladbach - FSV Mainz (Bundesliga, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport Extra: Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport: Huesca - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

20-23 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix USA, wyścig na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: ONICO Warszawa - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.05-21.50 TVP Sport: Łyżwiarstwo figurowe - Skate America, na żywo;

20.25-22.25 Eleven Sports 2: Inter Mediolan - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.40-22.45 Canal+ Sport 2: Betis - Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

21.50-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

24-2.45 Canal+ Sport: Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty