Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 20 października2018-10-19 07:19:00

10-18.25 Polsat Sport News: badminton - turniej World Tour w Odense, na żywo;

10-13 Eurosport 1: tenis stołowy - Puchar Świata w Paryżu, na żywo;

10.10-12.30 Polsat Sport Extra: Chiny - Holandia (mecz o 3. miejsce MŚ siatkarek, na żywo);

12-14 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Moskwie, na żywo;

12.30-15 Polsat Sport Extra: Serbia - Włochy (mecz finałowy MŚ siatkarek, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Trefl Sopot - Anwil Włocławek (Basket Liga koszykarzy, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 1: Real Madryt - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Chelsea - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: AS Roma - SPAL (liga włoska, na żywo);

15-19.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Antwerpii, na żywo;

15-17 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Luksemburgu, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 nSport, Canal+ Now: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: VfL Wolfsburg - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: West Ham Utd - Tottenham (Premier League, na żywo);

16.10-18.15 Eleven Sports 3: Valencia - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - Genoa (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: GKS Tychy - Raków Częstochowa (1. liga piłkarska, na żywo);

18.25-20.25 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - FC Emmen (liga holenderska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Huddersfield Town - Liverpool (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Villarreal - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 Canal+: Schalke 04 - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

20-0.30 Polsat Sport: Sporty walki - FEN 22, na żywo;

20.25-22.25 Eleven Sports 1: Udinese - Napoli (liga włoska, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Lech Poznań - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport Extra: Calzedonia Werona - Sir Safety Conad Perugia (liga włoska siatkarzy, na żywo);

20.40-23 Polsat Sport News: Heerenveen - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

20.40-22.45 Canal+ Sport 2: Barcelona - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

21.35-22.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22-23.50 Eurosport 2 (od 22 w TVP Sport): Łyżwiarstwo figurowe - Skate America, na żywo;

22.55-1 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix USA, kwalifikacje na żywo);

4.30-7 Canal+ Sport 2: Los Angeles Lakers - Houston Rockets (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty