Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 7 października2018-10-06 12:16:00

6-11 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix  Tajlandii, na żywo;

6-8.30 Polsat Sport Extra: badminton - Turniej BWF World Tour, na żywo;

7-9.15 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Japonii, wyścig na żywo;

8.30-11.20 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Tokio, na żywo;

10.30-12.30 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Pekinie, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-13.55 Canal+ Sport: Real Valladolid - SD Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

12.10-14.25 Polsat Sport News: Japonia - Dominikana (MŚ siatkarek, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Genoa - Parma (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Arka Gdynia - Anwil Włocławek (Energa Basket Liga, na żywo);

12.45-14.45 nSport: MKS Kalisz - Wybrzeże Gdańsk (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport 2: Fulham - Arsenal (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 3: Freiburg - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

13.30-15.20 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Pekinie, na żywo;

14.25-16.25 Polsat Sport News: Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys (IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Atalanta - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: AC Milan - Chievo Verona (liga włoska, na żywo);

15-17 nSport: żużel - Asy dla Tomasza Golloba, na żywo z Bydgoszczy);

15.10-17.10 Canal+ Sport 2: Southampton - Chelsea (Premier League, na żywo);

15.15-17 Eurosport 1: kolarstwo Paryż - Tours, na żywo;

15.30-17.30 Eleven Sports 3: TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

16.10-18.10 Canal+ Now: Atletico Madryt - Betis (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-18.50 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar (liga holenderska, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport 2: Liverpool - Manchester City (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Skra Bełchatów - VfB Fredrichshafen (IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki, na żywo);

18-20 Canal+: Cracovia - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Red Bull Lipsk - 1.FC Nuernberg (Bundesliga, na żywo);

18-20 nSport: ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra (baraż o miejsce w żużlowej Ekstralidze, na żywo);

18.10-20.10 Canal+ Now: Espanyol - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: FC Sevilla - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

19-21 Eurosport 2: DC United - Chicago Fire (amerykańska MLS, na żywo);

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.25-22.25 Eleven Sports 2: SPAL - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Valencia - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

22-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty