Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 6 października2018-10-05 07:38:00

6-12.30 Polsat Sport Extra: badminton - Turniej BWF World Tour, na żywo;

7-10.40 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Tokio, na żywo;

7.55-9.15 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Japonii, kwalifikacje na żywo;

8.30-10.30 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Pekinie, na żywo;

10.40-12.30 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Pekinie, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Spójnia Stargard - King Szczecin (Energa Basket Liga, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport 2: Girona - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Leeds Utd - Brentford (I liga angielska, na żywo);

13.30-15.30 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Pekinie, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: ŁKS - Wigry Suwałki (1. liga piłkarska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Cagliari - Bologna (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Sport: Borussia Dortmund - FC Augsburg (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Fortuna Duesseldorf - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 nSport: Pogoń Szczecin - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

15-17 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Tokio, na żywo;

15.00-17.30 Eleven Sports 1, Canal+: PGE Vive Kielce - IFK Kristianstad (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Leicester City - Everton (Premier League, na żywo);

17-19 TVP Sport: Puchar Świata w pływaniu, na żywo;

17.30-20 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - VfB Fredrichshafen (IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: Udinese - Juventus (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Now: Alaves - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Manchester Utd - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

18.30-22.35 Canal+: żużel - Grand Prix Polski, na żywo;

19-21 Polsat Sport News: Sigma Ołomuniec - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

19.25-21.20 nSport, Eleven Sports 3: Abanca Ademar Leon - Wisła Płock (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

19.40-21.50 Polsat Sport Extra: PSV Eindhoven - VVV Venlo (liga holenderska, na żywo);

20-22 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Verlin Recycling Volleys (IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki, na żywo);

20-0.35 TVP Sport (od 23 w TVP 1): boks - gala w Zakopanem, na żywo;

20.25-22.25 Eleven Sports 1: Empoli - AS Roma (liga włoska, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Leganes - Rayo Vallecano (liga hiszpańska, na żywo);

21-23 Eurosport 2: Montreal Impact - Columbus Crew (amerykańska MLS, na żywo);

23-1 Eurosport 2: FC Toronto - Vancouver Whitecaps (amerykańska MLS, na żywo);

1.05-4 TVP Sport: Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators (NHL, na żywo);

2-5 Polsat Sport: Gala boksu w Chicago (Jarrell Miller - Tomasz Adamek, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty