Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 16 września2018-09-15 09:43:00

6-8 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Hiroszimie, finał na żywo;

10.30-12.30 TVP Sport: MŚ w wioślarstwie, finał na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-13.55 nSport, Canal+ Sport 2: Leganes - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

12.15-14.30 Polsat Sport Extra: AZ Alkmaar - Feyenoord (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.30 Eleven Sports 2: AS Roma - Chievo Werona (liga włoska, na żywo);

12.30-17 TVP Sport: Rumunia - Polska (tenisowy Puchar Davisa, na żywo);

12.30-15 Polsat Sport: Raków Częstochowa - Stal Mielec (1. liga piłkarska, na żywo);

13.10-17 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Singapuru, na żywo;

14-16.15 Eurosport 1: kolarstwo - Madrid Challenge, na żywo;

14.25-16.25 Canal+: Wolverhampton - Burnley (Premier League, na żywo);

14.30-16.50 Polsat Sport, Eleven Sports 2: ROW Rybnik - Motor Lublin (Nice 1. liga żużlowa, na żywo);

15-17 Eleven Sports 3: Juventus Turyn - Sassuolo Calcio (liga włoska, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

15.50-18 Polsat Sport Extra: Portoryko - Finlandia (MŚ siatkarzy, na żywo);

16-20 nSport: Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (Ekstraliga żużlowa, na żywo);

16.45-20.55 Eurosport 1: kolarstwo - Vuelta a Espana, na żywo;

16.50-19 Polsat Sport: Japonia - Belgia (MŚ siatkarzy, na żywo);

16.50-19.20 Polsat Sport News: Kamerun - USA (MŚ siatkarzy, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport 2: Everton - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

17-19 SportKlub: Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń (liga austriacka, na żywo);

18-20 Canal+: Legia Warszawa - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Eleven Sports 1: SC Freiburg - VfB Stuttgart (Bundesliga, na żywo);

18-20 Eleven Sports 3: Empoli - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

18.45-20.45 nSport: Stal Gorzów - Unia Leszno (Ekstraliga żużlowa, na żywo);

18.55-20.40 Eleven Sports 2, Canal+ Sport: Orlen Wisła Płock - Wacker Thun (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

19.20-21.30 Polsat Sport: Kuba - Bułgaria (MŚ siatkarzy, na żywo);

19.20-22 Polsat Sport Extra: Holandia - Francja (MŚ siatkarzy, na żywo);

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.25-22.30 Eleven Sports 1: Cagliari Calcio - AC Milan (liga włoska, na żywo);

21-21.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.

21.05-23 Polsat Sport News: Dominikana - Włochy (MŚ siatkarzy, na żywo);

21.35-23.55 TVP Sport: mistrzostwa świata WKKW w USA, skoki na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty