Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 20 maja2018-05-19 10:07:00

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-15.30 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Francji, wyścigi na żywo;

11-13.15 TVP Sport: kajakarstwo - Puchar Świata w Szeged, na żywo;

11.55-13.55 Eleven Sports 1: Valencia - La Coruna (liga hiszpańska, na żywo);

12.45-14.20 nSport: PGE Vive Kielce - Azoty Puławy (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13-17.30 Eurosport 1: kolarstwo - Giro d'Italia, na żywo;

13-15 Eurosport 2: motocrossowe MŚ w Teutschenthal, na żywo;

13.15-15.40 TVP Sport: lekkoatletyka - mityng w Białymstoku, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: ROW Rybnik - Start Gniezno (Nice 1. liga żużlowa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Genoa - Torino (liga włoska, na żywo);

15.30-17.30 nSport: Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (PGE Ekstraliga, na żywo);

15.40-18.20 TVP Sport: USA - Kanada (hokejowe MŚ Elity, mecz o 3. miejsce na żywo);

16-19 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Rzymie, finał na żywo;

16.10-18.10 Eleven Sports 1: Athletic Bilbao - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

16.45-19.45 Polsat Sport Extra: CSKA Moskwa - Żalgiris Kowno (Final Four Euroligi koszykarzy, o 3. miejsce na żywo);

18-20 Eurosport 2: Korona Kielce - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 TVP 2, Canal+: Lech Poznań - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Multiliga+ Ekstraklasy, na żywo;

18-20 Canal+ Sport 2: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+ Now: Górnik Zabrze - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Eleven Sports 2: Napoli - Crotone (liga włoska, na żywo);

18-20 Eleven Sports 3: AC Milan - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Atletico Madryt - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19.30-21.30 nSport: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (PGE Ekstraliga, na żywo);

19.45-22.30 Polsat Sport Extra: Real Madryt - Fenerbahce Stambuł (Final Four Euroligi koszykarzy, o 1. miejsce na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20.05-23.05 TVP Sport: Szwajcaria - Szwecja (hokejowe MŚ Elity, finał na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Barcelona - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Lazio Rzym - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 3: Sassuolo Calcio - AS Roma (liga włoska, na żywo);

23.05-23.40 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo;

2-4.45 Canal+ Sport: Golden State Warriors - Houston Rockets (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty