Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 13 maja2018-05-12 11:41:00

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.30-14.30 Polsat Sport: Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra (2. mecz półfinałowy play-off Energa Basket Ligi, na żywo);

13-17.30 Eurosport 1: kolarstwo - Giro d'Italia, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport Extra: Polska - Dania (żużlowy mecz towarzyski, na żywo);

14.50-17.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sir Colussi Sicoma Perugia (mecz o 3. miejsce Final Four Ligi Mistrzów siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Crotone - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

15.05-17.15 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii, wyścig na żywo;

15.55-17.55 Canal+: Southampton - Manchester City (Premier League, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Now: Liverpool - Brighton & Howe Albion (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova (mecz o 1. miejsce Final Four Ligi Mistrzów siatkarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Chrobry Głogów - Stal Mielec (I liga piłkarska, na żywo);

17.30-20.10 TVP Sport: PGE Vive Kielce - Azoty Puławy (finał Pucharu Polski piłkarzy ręcznych, na żywo);

18-20 nSport: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Eurosport 2: Wisła Płock - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+: Legia Warszawa - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+ Sport 2: Wisła Kraków - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Multiliga Ekstraklasy, na żywo;

18-20 Eleven Sports 1: Atalanta - AC Milan (liga włoska, na żywo);

18-20 Eleven Sports 2: KAA Gent - Anderlecht (liga belgijska, na żywo);

18.10-20.15 Eleven Sports 3: Shrewsbury Town - Charlton Athletic (I liga angielska, na żywo);

18.30-21 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Madrycie, finał na żywo;

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20.10-22 TVP Sport: MKS Perła Lublin - Rocasa Gran Canaria (finał Challenge Cup piłkarek ręcznych, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Levante - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 2: AS Roma - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 3: Sampdorioa - Napoli (liga włoska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (NBA, na żywo);

22.40-23.15 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo;

2-4.45 TVP Sport: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals (2. finał play-off Konferencji Wschodniej, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty