Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 12 maja2018-05-10 20:02:00

12.10-14.35 TVP Sport: Słowacja - Szwecja (hokejowe MŚ Elity, na żywo);

13-17.30 Eurosport 1: kolarstwo - Giro d'Italia, na żywo;

13-14 Polsat Sport: lekkoatletyka - Diamentowa Liga, na żywo z Szanghaju;

14-15 Polsat Sport Extra: lekkoatletyka - Diamentowa Liga, na żywo z Szanghaju;

14.30-19.30 Canal+ Sport: Multiliga Ekstraklasy, na żywo;

14.50-17.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova (mecz 1/2 finału Final Four Ligi Mistrzów siatkarzy, na żywo);

14.50-17.10 TVP Sport: Pogoń Szczecin - Perła Lublin (Puchar Polski piłkarek ręcznych, na żywo);

14.45-16.05 Eleven Sports 2: Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii, kwalifikacje na żywo;

15.30-17.30 nSport: Sandecja Nowy Sącz - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Family: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Eurosport 2: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport 2: Hoffenheim - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - VfB Stuttgart (Bundesliga, na żywo);

16-18 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Madrycie, na żywo;

17.30-20 Polsat Sport Extra: Ruch Chorzów - GKS Katowice (I liga piłkarska, na żywo);

17.50-20 Polsat Sport: Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań (mecz 1/2 finału Final Four Ligi Mistrzów siatkarzy, na żywo);

18-20 Canal+: żużel - Grand Prix Polski, na żywo z Warszawy;

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Betis - FC Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: MultiGoal - transmisja łączeniowa ligi hiszpańskiej, na żywo;

18.30-20.10 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Madrycie, na żywo;

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport Extra: Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń (2. mecz półfinałowy play-off Energa Basket Ligi, na żywo);

20.05-2 TVP Sport: boks - KnockOut Boxing Night, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Real Madryt  - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: AS Monaco - AS St Etienne (liga francuska, na żywo);

2-4.45 TVP Sport: 1. mecz finałowy play-off NHL Konferencji Zachodniej, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty