Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 18 marca2018-03-17 10:19:00

9.30-11.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Are;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.15-12.15 Eurosport 2: Puchar Świat w biegach narciarskich - 10 km kobiet, na żywo z Falun;

11.50-12.40 Polsat Soport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo;

12-14.30 TVP Sport: Pjongczang 2018 - Paraolimpiada, ceremonia zamknięcia na żywo;

12.25-14.30 Eleven Sports 1: Sampdoria Genoa - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

12.45-14.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Are;

12.55-14.55 Eleven Sports 2: OGC Nice - Paris SG (liga francuska, na żywo);

13.20-15.25 Canal+ Sport: Borussia Dortmund - Hannover 96 (Bundesliga, na żywo);

14-18 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Kataru, na żywo;

14-15 Eurosport 2: Puchar Świat w biegach narciarskich - 15 km mężczyzn, na żywo z Falun;

14.15-16.15 Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

14.25-16.40 Polsat Sport News: Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: AZS Olsztyn - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.45-16.35 TVP Sport: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 2: 1.FC Koeln - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Canal+: Śląsk Wrocław - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Cracovia - Sandecja Nowy Sącz (Ekstraklasa, na żywo);

16-19 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Vikersund;

16.10-18.15 Eleven Sports 1: FC Barcelona - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

16.35-19.05 TVP Sport: GKS Tychy - Podhale Nowy Targ (play-off hokeistów, na żywo);

16.40-18.30 Polsat Sport News: PEC Zwolle - Feyenoord (liga holenderska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: RB Lipsk - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

18-20 Canal+: Legia Warszawa - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo); MECZ ODKODOWANY TAKŻE W SIECIACH KABLOWYCH

18.25-20.30 Eleven Sports 1: Villarreal - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 Polsat Sport News: Dynamo Kijów - Worskła Połtawa (liga ukraińska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19.05-21 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Indian Wells, na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: SkyRes Rzeszów - Chemik Police (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Real Madryt - Girona (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 2: Napoli - Genoa (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Olympique Marsylia - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

21-23.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo;

21.15-21.55 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo;

22-23.55 Eurosport 2: FC Dallas - Seattle Sounders (liga MLS, na żywo);

23-1.45 Canal+ Sport 2: New Orleans Pelicans - Boston Celtics (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty