Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 10 marca2018-03-09 17:05:00

9.15-10.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo;

11-13.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo;

12.55-14.55 Eleven Sport 1: Eibar - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Manchester Utd - Liverpool (Premier League, na żywo);

13.30-15 Eurosport 1: kolarstwo - Paryż - Nicea, na żywo;

13.30-14.30 Polsat Sport Extra, Eurosport 2: Puchar Świata w biathlonie - pojedyncza sztafeta mieszana, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: ŁKS - PTPS Piła (1. półfinał Pucharu Polski siatkarek, na żywo);

15-16.30 Eurosport 1: kolarstwo - Tirreno Adriatico, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sport 1: Hoffenheim - VfL Wolfsburg (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 nSport: Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+: Bayern Monachium - Hamburger SV (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: West Bromwich - Leicester city (Premier League, na żywo);

16.10-18.10 Eleven Sport 2: Sevilla - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

16.35-18 Polsat Sport News, Eurosport 2: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mieszana, na żywo;

16.55-18.55 Eleven Sport 3: Paris SG - FC Metz (liga francuska, na żywo);

17-18.45 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, konkurs drużynowy na żywo z Oslo;

17.30-20 Polsat Sport: GKS Katowice - Raków Częstochowa (I liga piłkarska, na żywo);

17.50-20.40 TVP Sport: GKS Tychy - Podhale Nowy Targ (półfinał play-off hokeistów, na żywo);

18-20 Polsat Sport Extra: Budowlani Łódź - Radomka Radom (2. półfinał Pucharu Polski siatkarek, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sport 1: Bayer Leverkusen - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sport 2: Aston Villa - Wolverhampton (I liga angielska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19.40-21.50 Polsat Sport News: Willem II - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-23.55 i 2-5 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo;

20.30-22.30 Canal+ Sport: Wisła Płock - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sport 1: Malaga - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sport 2: Hellas Verona - Chievo Verona (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-22 TVP Sport: Sportowa sobota, na żywo;

22.05-1.50 TVP Sport: mecz NHL, na żywo;

2.30-5 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty