Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 4 marca2018-03-03 12:40:00

9.15-14.30 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim kobiet i mężczyzn, na żywo;

9.30-11 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - skoki, na żywo;

11-12.30 Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. klas. kobiet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-14 Eleven Sports 1: Levante - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-4.25 Eleven Sports 2: Genoa - Cagliari (liga włoska, na żywo);

12.30-14.15 Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - 15 km st. klas. mężczyzn, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp. (Energa Basket Liga, na żywo);

13.25-16 TVP Sport: MŚ w kolarstwie torowym, na żywo;

14.25-16.25 Canal+ Sport: Brighton & Howe Albion - Arsenal (Premier League, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport Extra: Vitesse - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport News: Lokomotiw Moskwa - Spartak Moskwa (liga rosyjska, na żywo);

14.30-15.15 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - bieg, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.15-17.40 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Lahti;

15.25-17.25 Eleven Sports 2: 1.FC Koeln - VfB Stuttgart (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Canal+: Cracovia - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

16.05-19.30 TVP Sport: halowe MŚ w lekkoatletyce, na żywo z Birmingham;

16.10-18.15 Eleven Sports 1: Barcelona - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport: Manchester City - Chelsea (Premier League, na żywo);

16.55-18.35 Eleven Sports 2: HC Vardar - Orlen Wisła Płock (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

18-20 Canal+: Legia Warszawa - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+ Sport 2: SC Freiburg - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

18-20 Polsat Sport Extra: Sparta Praga - Zbrojovka Brno (liga czeska, na żywo);

18.25-20.30 Eleven Sports 1: Real Sociedad - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19.30-21.40 TVP Sport: Cracovia - Unia Oświęcim (hokejowy play-off, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: MKS Będzin - Społem Kielce (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: AC Milan - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 2: Valencia - Betis Sewilla (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Olympique Marsylia - FC Nantes (liga francuska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Atlanta Hawks - Phoenix Suns (NBA, na żywo);

21.40-22 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23.15-1.25 Eurosport 2: Seattle Sounders - FC Los Angeles (amerykańska MLS, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty