Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 3 marca2018-03-01 18:02:00

9.15-13.30 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, na żywo;

11-14.40 TVP Sport (od 12.35 w TVP 2): halowe MŚ w lekkoatletyce, na żywo z Birmingham;

12.45-14.35 nSport: MKS Kalisz - Chrobry Głogó (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 1: Villarreal - Girona (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Burnley - Everton (Premier League, na żywo);

13.30-15 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: AZS OLsztyn - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: SPAL - Bologna (liga włoska, na żywo);

15-16.15 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo;

15.30-17.30 nSport: Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-18 Canal+, Eleven Sports 4: PGE Vive Kielce - Mieszkow Brześć (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Schalke 04 - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Eleven Sports 2: VfL Wolfsburg - Bayer Levertkusen (Bundesliga, na żywo); 

15.55-18 Canal+ Sport 2: Tottenham - Huddersfield Town (Premier League, na żywo);

16-18.25 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Dubaju, na żywo;

16.10-18.15 Eleven Sports 1: Sevilla - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

16.15-18.20 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Lahti;

16.55-19 Eleven Sports 3: Troyes - Paris SG (liga francuska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn (I liga piłkarska, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: Lazio Rzym - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Korona Kielce - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Polsat Sport Extra: PSV Eindhoven - FC Utrecht (liga holenderska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Liverpool - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: RB Lipsk - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 4: La Coruna - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-19 TVP Sport: MŚ w kolarstwie torowym, na żywo;

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19.05-22.30 TVP Sport: halowe MŚ w lekkoatletyce, na żywo z Birmingham;

19.55-22 Eleven Sports 3: Zulte Waregem - Anderlecht (liga belgijska, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-23.55 Polsat Sport: Gala boksu w Sheffield, na żywo;

20.15-21.45 Eurosport 1: MŚ w kolarstwie torowym, na żywo;

20.30-22.30 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

20.40-22.45 Polsat Sport Extra: NAC Breda - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Real Madryt - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Napoli - AS Roma (liga włoska, na żywo);

22.30-23 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1-2 TVP Sport: turniej tenisowy ATP w Acapulco, na żywo;

2.05-5 TVP Sport: Washington Capitals - Toronto Maple Leafs (NHL, na żywo);

2.30-5.15 Canal+ Sport: Houston Rockets - Boston Celtics (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty