Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 17 lutego2018-02-15 20:25:00

10.15-12.10 TVP 1: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: short track, na żywo;

10.30-11.45 Eurosport 1: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: biegi narciarskie, na żywo;


11-12 Eurosport 2: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: ceremonia medalowa, na żywo;

12.55-14.55 Eleven Sports 1: Las Palmas - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

13-15.30 Eurosport 2: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Rosja - USA w hokeju mężczyzn, na żywo;

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Sheffield Wednesday - Swansea City (Puchar Anglii, na żywo);

13.30-15.30 TVP 1, Eurosport 1: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: skoki narciarskie na dużej skoczni, na żywo;

14-16 Polsat Sport Extra: Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń (1. półfinał Pucharu Polski koszykarzy, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Udinese - AS Roma (liga włoska, na żywo);

15-18 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, na żywo;

15-17 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Doha, na żywo;

15.30-17 Eurosport 2: kolarstwo - Tour of Andalusia, na żywo;

15.30-17.30 nSport: Wisła Płock - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+: PGE Vive Kielce - Celje Pivovarna Lasko (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: VfL Wolfsburg - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Eleven Sports 2: HSV - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

16.10-18.15 Eleven Sports 1: Eibar - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Sports 3: Paris SG - RC Strasbourg (liga francuska, na żywo);

17-18 Eurosport 2: kolarstwo - Volta ao Algarve, na żywo;

17.30-19.40 TVP Sport: lekkoatletyka - halowe mistrzostwa Polski, na żywo z Torunia;

17.30-19.20 nSport: Paris SG - Flensburg-Handewitt (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra (2. półfinał Pucharu Polski koszykarzy, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Jagiellonia Białystok - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Schalke 04 - Hoffenheim (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Huddersfield Town - Manchester Utd (Puchar Anglii, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19.25-21.15 Canal+ Sport 2, Eleven Sports 3: Barcelona - Orlen Wisła Płock (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

19.30-22 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, na żywo;

19.40-22.30 TVP Sport: Polska - Kazachstan (turniej hokeja na lodzie EIHC, na żywo);

19.40-21.40 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - Heerenveen (liga holenderska, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20.30-22.30 Canal+ Sport: Wisła Kraków - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Malaga - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Genoa - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

22.30-23 TVP Sport: olimpijski dzień, na żywo;

1-3.45 TVP Sport: Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils (NHL, na żywo);

1.30-5 Canal+ Sport: All-Star Game NBA - konkursy, na żywo;

2.10-4 TVP 1: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: gigant M, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty