Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 21 stycznia2018-01-20 11:39:00

9.15-11.05 TVP Sport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km kobiet techn. klas., na żywo;

11.55-13.55 Eleven Sports 1: Alaves - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

12.20-14.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego kobiet, na żywo;

12.25-14.30 Eleven Sports 1: Atalanta - Napoli (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański (Energa Basket Liga, na żywo);

12.45-14.40 Canal+ Sport: KRP Legionowo - SPR Stal Mielec (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13-15.35 TVP Sport: GKS Tychy - Cracovia (Polska Liga Hokejowa, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.30-16.40 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Bayern Monachium - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.45 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: skoki narciarskie - MŚ w lotach narciarskich, konkurs drużynowy na żywo z Oberstdorfu;

16.10-18.15 Eleven Sports 1: Real Madryt - La Coruna (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-18.45 Polsat Sport Extra: Heracles Almeo - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport: Southampton - Tottenham (Premier League, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Schalke 04 - Hannover 96 (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: Cagliari - AC Milan (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Real Sociedad - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 TVP Sport: Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (finał Pucharu Polski koszykarek, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.15 TVP Sport: Macedonia - Hiszpania (ME piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Betis - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Inter Mediolan - AS Roma (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Olympique Lyon - Paris SG (liga francuska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers - New York Knicks (NBA, na żywo);

22.15-22.40 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo;

1-14.15 Eurosport 1: tenisowy turniej Australian Open w Melbourne, na żywo;

1-9 Eurosport 2: tenisowy turniej Australian Open w Melbourne, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty