Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 13 stycznia2018-01-11 18:11:00

0.55-3 Eleven Sports 1: PSV Eindhoven - Fluminense (Florida Cup, na żywo);

7-9 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Sydney, na żywo;

9-11 Eurosport 1: turniej tenisowy ATP w Sydney, na żywo;

11-12.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Bad Kleinkirchheim;

12.15-14 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Wengen;

12.30-14 Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprint kobiet i mężczyzn, na żywo;

12.55-15 Eleven Sports 1: Girona - Las Palmas (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Cardiff City - Sunderland (angielska I liga, na żywo);

14-16 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Tauplitz/Bad Mittern;

14.20-16.30 Polsat Sport, Eurosport 2: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.20-17.30 Canal+ Sport 2: VfB Stuttgart - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Werder Brema - Hoffenheim (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport: Chelsea - Leicester City (Premier League, na żywo);

16.10-18.15 Eleven Sports 1: Real Madryt - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

17.05-19 TVP Sport: Niemcy - Czarnogóra (ME piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport: Tottenham - Everton (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: RB Lipsk - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Eibar - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

18.55-20.55 Eleven Sports 2: Glasgow Rangers - Corinthians (Florida Cup, na żywo);

19-21 TVP Sport: Portugalia - Kosowo (elim. MŚ piłkarzy ręcznych, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: ONICO Warszawa - Trefl Sopot (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: La Coruna - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Barcelona SC - Legia Warszawa (Florida Cup, na żywo);

21-23.30 TVP Sport: Polska - Cypr (elim. MŚ piłkarzy ręcznych, na żywo);

23.30-23.50 TVP Sport: Sportowa sobota, na żywo;

0.30-4.15 Canal+ Sport: Washington Wizards - Brooklyn Neys (NBA, na żywo);

1-4 TVP Sport: Montreal Canadiens - Boston Bruins (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty