Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 10 grudnia2017-12-09 11:02:00

9.15-10.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom mężczyzn, 1. przejazd na żywo;

10.15-12 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.15-13.20 TVP Sport: Polska - Angola (MŚ piłkarek ręcznych - Puchar Prezydenta, na żywo);

11.20-12.50 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo;

12.25-14.30 Eleven Sports 1: Chievo Werona - AS Roma (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Turów Zgorzelec - AZS Koszalin (Polska Liga Koszykówki, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport 2: Southampton - Arsenal (Premier League, na żywo); 

13-13.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom mężczyzn, 2. przejazd na żywo;

13.25-15.25 Eleven Sports 2: 1.FC Koeln - SC Freiburg (Bundesliga, na żywo);

14-15.30 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo;

14.25-16.16 Polsat Sport News: Spartak Moskwa - CSKA Moskwa (liga rosyjska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Czarni Radom - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Napoli - Fiorentina (liga hiszpańska, na żywo);

15.10-17.15 Canal+ Sport 2: Liverpool - Everton (Premier League, na żywo); 

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Hannover 96 - Hoffenheim (Bundesliga, na żywo

15.30-17.30 Canal+: Wisła Kraków - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.15 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, konkurs indyw. na żywo z Neustadt;

16.10-18.15 Eleven Sports 3: Betis Sewilla - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-18.50 Polsat Sport Extra: Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

17.20-19.10 TVP Sport: 1/8 finału MŚ piłkarek ręcznych, na żywo;

17.25-19.25 Canal+ Sport 2: Manchester Utd - Manchester City (Premier League, na żywo); 

17.55-20 Eleven Sports 1: FC Augsburg - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

18-20 Canal+: Lech Poznań - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Levante - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.45 TVP Sport: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Villarreal - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: AC Milan - Bologna (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Olympique Marsylia - AS St Etienne (liga francuska, na żywo);

22.45-23.20 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty