Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 9 grudnia2017-12-08 16:29:00

9.15-10.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - gigant mężczyzn, 1. przejazd na żywo;

10.30-12.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo;

12.15-12.55 Polsat Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

12.55-15 Eleven Sports 1: Getafe - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

13-13.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - gigant mężczyzn, 2. przejazd na żywo;

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: West Ham Utd - Chelsea (Premier League, na żywo); 

13.30-14.45 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprint kobiet i mężczyzn, na żywo;

13.50-16 TVP Sport: Pachuca - Wydad Casablanca (Klubowe MŚ w piłce nożnej, na żywo);

14.40-15.30 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Chemik Police - Developers SkyRes Rzeszów (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.45 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, konkurs drużynowy na żywo z Neustadt;

15.30-17.30 nSport: Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Swansea City - West Bromwich Albion (Premier League, na żywo); 

16.10-18.10 Eleven Sports 1: Real Madryt - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Sports 3: Paris SG - Lille (liga francuska, na żywo);

17.20-19.35 TVP Sport: Al Jazira - Urawa Red Diamonds (Klubowe MŚ w piłce nożnej, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Korona Kielce - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Borussia M-gladbach - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: La Coruna - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Newcastle Utd - Leicester City (Premier League, na żywo); 

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19.40-21.50 Polsat Sport: AZ Alkmaar - Heracles Almelo (liga holenderska, na żywo);

19.55-21.55 Eleven Sports 3: AS Monaco - Troyes (liga francuska, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20.30-22.30 Canal+ Sport: Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-23.55 TVP Sport: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Juventus - Inter (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Valencia - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers - Washington Wizards (NBA, na żywo); 

23.55-0.20 TVP Sport: Sportowa sobota, na żywo;

1-3.50 TVP Sport: Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty