Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 3 grudnia2017-12-02 10:49:00

9.45-11 TVP 2, Eurosport 1: Puchar Świata w Lillehammer, bieg łączony kobiet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.30-12.30 Eurosport 1: Puchar Świata w Lillehammer, bieg łączony mężczyzn, na żywo;

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Benevento - AC Milan (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń (Polska Liga Koszykówki, na żywo);

13.05-14.10 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo;

13.30-16.50 TVP Sport: Polska - Czechy (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

14-14.30 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - bieg na 10 km, na żywo;

14.25-16.25 Canal+ Sport 2: Bournemouth - Southampton (Premier League, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Budowlani Łódź - PTPS Piła (Polska Liga Siatkarek, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - Chievo Werona (liga włoska, na żywo);

15-16 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

15.30-17.30 Canal+: Piast Gliwice - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

16-17.45 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Niżnego Tagiłu;

16-18 Eleven Sports 3: Getafe - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport 2: Manchester City - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

17.15-19.30 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.45-18.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - gigant mężczyzn, 1. przejazd na żywo z Beaver Creek;

17.50-19.40 TVP Sport: Węgry - Szwecja (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: VfL Wolfsburg - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Polsat Sport Extra: Sparta Praga - Mlada Boleslav (liga czeska, na żywo);

18-20 Canal+: Wisła Kraków - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

18.30-20.30 Polsat Sport News: Dynamo Kijów - Ilicziwiec Mariupol (liga ukraińska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

18.45-20.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo z Lake Louise;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-21 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo;

20.30-21.40 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - gigant mężczyzn, 2. przejazd na żywo z Beaver Creek;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Sampdoria - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Montpellier - Olympique Marsylia (liga francuska, na żywo);

21-23 TVP Sport: MŚ w podnoszeniu ciężarów, na żywo z Anaheim;

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: New York Knicks - Orlando Magic (NBA, na żywo);

23.10-1.35 TVP Sport: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty