Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 2 grudnia2017-12-01 07:03:00

10-11.15 Eurosport 1: Puchar Świata w Lillehammer, kombinacja norweska, skoki na żywo;

11.15-13 TVP 2, Eurosport 1: Puchar Świata w Lillehammer, biegi - sprint kobiet i mężczyzn na żywo;

12.55-14.55 Eleven Sports 1: Barcelona - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Chelsea - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 3: Notts County - Oxford City (Puchar Anglii, na żywo);

13.30-14.30 Eurosport 1: Puchar Świata w Lillehammer, kombinacja norweska, bieg na żywo;

13.50-15.40 TVP Sport: Czechy - Argentyna (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

14.25-17 Polsat Sport News: Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań (liga rosyjska, na żywo);

14.35-16 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg sprinterski mężczyzn, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.30-17.30 nSport: Wisła Płock - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Hannover 96 (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.45 Canal+, Eleven Sports 3: MOL Pick Szeged - Orlen Wisła Płock (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

16-18 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Niżnego Tagiłu;

16.10-18.10 Eleven Sports 2: Atletico Madryt - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

17.25-19.25 Eleven Sports 3: Strasbourg - Paris SG (liga francuska, na żywo);

17.50-20.10 TVP Sport: Polska - Czechy (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

17.55-19.55 nSport, Eleven Sports 1: Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa, na żywo);

18.20-20.30 Canal+: Schalke 04 - 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.40 Polsat Sport Extra: Twente - Ajax (liga holenderska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Sevilla - La Coruna (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Arsenal - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

18.50-20.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo z Beaver Creek;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22 Eleven Sports 3: AS Monaco - Angers (liga francuska, na żywo);

20-22 Canal+ Sport: Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

20-23.55 Polsat Sport: Sporty walki - MMA 2 w Legionowie (Szymon Kołecki - Kamil Bazelak, na żywo);

20.20-22.10 TVP Sport: Norwegia - Węgry (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.30-22 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd kobiet, na żywo z Lake Louise;

20.40-22.50 Polsat Sport Extra: Feyenoord - Vitesse (liga holenderska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Athletic Bilbao - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Torino - Atalanta (liga włoska, na żywo);

22.10-23 TVP Sport: MŚ w podnoszeniu ciężarów, na żywo z Anaheim;

23.23-30 TVP Sport: Sportowa sobota, na żywo;

23.30-1 TVP Sport: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;

1-3.50 TVP Sport: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty