Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 14 października2017-10-13 13:41:00

6-8 Polsat Sport News: turniej tenisowy WTA w Tiencinie, na żywo;

8-11.45 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Hongkongu, na żywo;

10.30-13 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Szanghaju, na żywo;

12.45-15 Canal+ Sport: Wisła Płock - Zagłębie Lubin (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports: Athletic Bilbao - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Liverpool - Manchester Utd (Premiership, na żywo);

14-16 Eurosport 1: kolarstwo - Wyścig Dookoła Turcji, na żywo;

14-16.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Szanghaju, na żywo;

14-17.30 Eurosport 2: turniej tenisowy WTA w Linzu, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports: Bayern Monachium - SC Freiburg (liga hiszpańska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Extra: Hertha Berlin - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 nSport, Canal+ Sport: Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz (Ekstraklasa, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Crystal Palace - Chelsea (Premiership, na żywo);

16-18 Sportklub: LASK Linz - Red Bull Salzburg (liga austriacka, na żywo);

16.10-18.10 Eleven: Getafe - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.15-18.20 Eurosport 1: Anglia - Irak (piłkarskie MŚ do lat 17, na żywo);

17.25-19.15 nSport: RK Vardar - Barcelona (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.25-19.25 Eleven Extra: Dijon - Paris SG (liga francuska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice (I liga piłkarska, na żywo); 

17.55-19.55 Eleven Sports: Juventus Turyn - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

17.55-20 Polsat Sport News: FK Krasnodar - CSKA Moskwa (liga rosyjska, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Watford - Arsenal (Premiership, na żywo);

18.25-20.25 Eleven: Wolverhampton - Aston Villa (I liga angielska, na żywo);

18.30-20.30 Sportklub: Rapid Wiedeń - SKN St Poelten (liga austriacka, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19-22 Eurosport 1: żużel - mistrzostwa Europy, na żywo z Lublina;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20.30-22.30 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

20-23.55 Polsat Sport: Sporty walki - FEN 19 we Wrocławiu, na żywo;

20.40-22.40 Polsat Sport Extra: Feyenoord - PEC Zwolle (liga holenderska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven: AS Roma - Napoli (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports: Atletico Madryt - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

22.30-23.40 Canal+ Sport: magazyn piłkarski Liga+, na żywo;

22.30-23 TVP Sport: Sportowa sobota, na żywo;

1-3.45 TVP Sport: Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty