Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 7 października2017-10-05 17:01:00

6-11 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Tokio, na żywo;

7.55-9.15 Eleven: Formuła 1 - Grand Prix Japonii, kwalifikacje na żywo;

8.30-10.30 i 13.30-15.30 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Pekinie, na żywo;

10.30-12.15 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Tokio, na żywo;

12.15-14.45 Polsat Sport Extra: Odra Opole - Bytovia Bytów (I liga piłkarska, na żywo);

13-15.45 Polsat Sport: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

13.15-15.30 Eurosport 1: Niemcy - Kostaryka (piłkarskie MŚ U-17, na żywo);

14.25-16.20 nSport: Nykobing Falster - Vistal Gdynia (Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych, na żywo);

15-16.30 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Tokio, na żywo;

15.45-17.50 Polsat Sport: Polska - Białoruś (elim. ME do lat 19, na żywo);

17.25-19.20 nSport, Eleven Sports: MOL-Pick Szeged - Vardar (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.55-20 Polsat Sport: Bośnia i Hercegowina - Belgia (elim. piłkarskich MŚ, na żywo);

17.55-20 Polsat Sport News: Wyspy Owcze - Łotwa (elim. piłkarskich MŚ, na żywo);

17.55-20 Polsat Sport Extra: Szwecja - Luksemburg (elim. piłkarskich MŚ, na żywo);

18.30-22.15 Canal+: żużel - Grand Prix Polski, na żywo z Torunia;

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

18.50-22.30 TVP Sport: Gala boksu w Białymstoku, na żywo;

19.55-21.40 nSport: Barcelona - HBC Nantes (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20.40-22.45 Polsat Sport: Bułgaria - Francja (elim. piłkarskich MŚ, na żywo);

20.40-22.45 Polsat Sport News: Szwajcaria - Węgry (elim. piłkarskich MŚ, na żywo);

20.40-22.45 Polsat Sport Extra: Białoruś - Holandia (elim. piłkarskich MŚ, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports: Cruzeiro - Ponte Preta (liga brazylijska, na żywo);

22.30-23 TVP Sport: Sportowa sobota, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty