Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 19 marca2017-03-18 11:38:00

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.05-12 Polsat Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego kobiet, na żywo;

11.55-13.55 Eleven: Empoli - Napoli (liga włoska, na żywo);

12-14 Polsat Sport Extra: Białoruś - Ukraina (turniej piłkarek ręcznych w Gdańsku, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports: Leganes - Malaga (liga hiszpańska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia (Polska Liga Koszykówki, na żywo);

12.45-15.10 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Azoty Puławy (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport 2: Middlesbrough - Manchester Utd (Premiership, na żywo);

13.20-14 Polsat Sport News, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo;

14-17 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - loty w Vikersund, na żywo;

14-16 Polsat Sport Extra: Polska - Słowacja (turniej piłkarek ręcznych w Gdańsku, na żywo);

14.25-17 Polsat Sport News: Excelsior - Ajax (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Pałac Bydgoszcz - MKS Dabrowa Górnicza (Orlen Liga siatkarek, na żywo);

14.55-16.55 Eleven: Sampdoria - Juventus (liga włoska, na żywo);

15.10-17.15 Canal+ Sport 2: Tottenham - Southampton (Premiership, na żywo);

15.30-17.30 Canal+: Lech Poznań - Górnik Łęczna (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Korona Kielce - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Eurosport 2: Mainz - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

16.10-18.10 Eleven Sports: Atletico Madryt - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

16.30-18.30 SportKlub: Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń (liga austriacka, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport 2: Manchester City - Liverpool (Premiership, na żywo);

17.30-19.30 Eurosport 2: Borussia M-gladbach - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven: Udinese - Palermo (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

18-20.45 Canal+ Sport: Philadelphia 76ers - Boston Celtics (NBA, na żywo);

18-19 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - gigant kobiet, 2. przejazd na żywo;

18.25-20.25 Eleven Sports: La Coruna - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19-21 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Indian Wells, finał na żywo;

19-20 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom mężczyzn, 2. przejazd na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports: Barcelona - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Extra: AS Roma Sassuolo (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven: Paris SG - Lyon (liga francuska, na żywo);

21-23.55 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, finał na żywo;

21.25-22 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo;

22-23.45 TVP Sport: Winniped Jets - Minnesota Wild (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty