Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 18 marca2017-03-16 17:21:00

9.50-11 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji narciarskiej, skoki na żywo;

12.35-14.10 Polsat Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo;

12.45-14.25 nSport: MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.55-14.55 Eleven: Eibar - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

13.20-14 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji narciarskiej, bieg 10 km na żywo;

13.30-17.30 Canal+ Sport 2: West Bromwich - Arsenal (Premiership, na żywo);

13.55-15.55 Eleven Extra: Nottingham Forrest - Derby County (I liga angielska, na żywo);

14.10-17 Eurosport 2: kolarstwo Mediolan - San Remo, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16 Polsat Spor Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

15.30-17.30 nSport, Canal+ Sport: Piast Gliwice - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Everton - Hull City (Premiership, na żywo);

15.55-18 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs drużynowy na żywo;

16-18 SportKlub: Rapid Wiedeń - SV Mattersburg (liga austriacka, na żywo);

16-18 Polsat Sport Extra: Białoruś - Słowacja (turniej piłkarek ręcznych w Gdańsku, na żywo);

16.10-18.10 Eleven Sports: Athletic Bilbao - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Extra: FC Nantes - OGC Nice (liga francuska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Chojniczanka - Podbeskidzie (I liga piłkarska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven: Torino - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów (Ekstraklasa, na żywo);

18-20.50 TVP Sport: New York Islanders - Columbus Blue Jackets (NHL, na żywo);

18-20 Polsat Sport Extra: Ukraina - Polska (turniej piłkarek ręcznych w Gdańsku, na żywo);

18-19 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - gigant mężczyzn, 2. przejazd na żywo;

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Bournemouth - Swansea City (Premiership, na żywo);

18.25-20.20 Eleven Sports: Leeds Utd - Brigron & Howe Albion (I liga angielska, na żywo);

18.30-20.30 SportKlub: Admira Wacker Moedling - Sturm Graz (liga austriacka, na żywo);

18.30-20.30 Eurosport 2: Eintracht Frankfurt - Hamburger SV (Bundesliga, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19-20 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom kobiet, 2. przejazd na żywo;

19-21.30 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo;

19.55-21.55 Eleven Extra: FC Nantes - OGC Nice (liga francuska, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22 Polsat Sport: Lotos Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-22.30 SportKlub: SV Ried - SCR Altach (liga austriacka, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports: AC Milan - Genoa (liga włoska, na żywo);

21.30-23.55 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo;

22-0.30 Polsat Sport: Gala boksu w Lipsku, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport 2: Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers (NBA, na żywo);

23-23.30 TVP Sport: Sportowa sobota, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty