Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 19 lutego2017-02-17 16:57:00

9.40-11.20 TVP Sport: alpejskie MŚ - slalom mężczyzn, 1. przejazd na żywo z St Moritz;

10.10-11.50 TVP 2, Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km kobiet st. klas., na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.20-13 Polsat Sport Extra (od 10.50 w Eurosport 1): MŚ w biathlonie - bieg ze startu wspólnego kobiet, na żywo;

11.20-11.55 TVP Sport: biegi narciarskie - Ski Classics na 50 km, na żywo;

11.50-13.30 Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - 15 km mężczyzn st. klas., na żywo;

11.55-13.55 Eleven: Real Siciedad - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports: Bologna - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

12.50-14.25 TVP Sport: alpejskie MŚ - slalom mężczyzn, 2. przejazd na żywo z St Moritz;

14.25-16.40 Polsat Sport News, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Muszynianka - Impel Wrocław (Orlen Liga siatkarek, na żywo);

14.55-16.55 Eleven: Fulham - Tottenham (Puchar Anglii, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports: Chievo Verona - SSC Napoli (liga włoska, na żywo);

15.30-18.50 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, finał na żywo;

15.30-17.30 Canal+ Sport: Cracovia - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Eurosport 2: Borussia M-gladbach - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

15.55-16.45 TVP Sport: lekkoatletyka - halowe mistrzostwa Polski; na żywo z Torunia;

16.40-19 Polsat Sport News: ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

17.10-19.10 Eleven Sports: Blackburn Rovers - Manchester Utd (Puchar Anglii, na żywo);

17.30-19.30 Eurosport 2: 1.FC Koeln - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

17.50-20 Polsat Sport: Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek (Puchar Polski koszykarzy, finał na żywo);

17.55-19.55 Eleven: AS Roma - FC Torino (liga włoska, na żywo);

18-20 Eleven Extra: turniej tenisowy ATP w Argentynie, finał na żywo;

18-20 Canal+: Legia Warszawa - Ruch Chorzów (Ekstraklasa, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

18.55-20.45 Canal+ Sport 2: Celje Lasko - Vive Tauron Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza (Orlen Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven: AC Milan - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports: Barcelona - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Extra: Paris SG - Toulouse (liga francuska, na żywo);

21.30-22.30 Canal+ Sport: Liga+ Extra, na żywo;

22-22.35 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo;

1-5.30 Canal+ Sport: NBA All-Star Weekend - mecz gwiazd, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty