Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 18 lutego2017-02-17 11:13:00

9.40-11.30 TVP Sport: alpejskie MŚ - slalom kobiet, 1. przejazd na żywo z St Moritz;

10.50-12.15 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprinty na żywo;

12.50-14.15 TVP Sport, Eurosport 1: alpejskie MŚ - slalom kobiet, 2. przejazd na żywo z St Moritz;

12.55-14.55 Eleven: Sporting Gijon - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports: Burnley - Lincoln City (Puchar Anglii, na żywo);

14.25-16 TVP Sport: lekkoatletyka - halowy mityng w Birmingham, na żywo;

14.35-16 Polsat Sport News, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.15-17.10 Polsat Sport Extra: Puchar Polski koszykarzy, 1. półfinał na żywo;

15.30-17.30 Canal+ Sport: Korona Kielce - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Eurosport 2: Hertha Berlin - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports: Huddersfield - Manchester City (Puchar Anglii, na żywo);

15.55-17.45 Canal+ Sport 2, Eleven Extra: Wisła Płock - Bjerringbro Silkeborg (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.25-17.35 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Dausze, finał na żywo;

16.10-18.10 Eleven: Real Madryt - Espanyol Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

17.50- Polsat Sport Extra: Puchar Polski koszykarzy, 1. półfinał na żywo;

18-20 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Eleven Sports: turniej tenisowy ATP w Argentynie, na żywo;

18.25-20.25 Eleven: Wolverhampton - Chelsea (Puchar Anglii, na żywo);

18.30-20.30 Eurosport 2: Hamburger SV - Freiburg (Bundesliga, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19.30-23.50 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, na żywo;

19.40-22 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - NEC Nijmegen (liga holenderska, na żywo);

20-22.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports: Sevilla - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Extra: Empoli - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

23-23.15 TVP Sport: Sportowa sobota, na żywo;

1.30-5 Canal+ Sport: NBA All-Star Weekend - konkursy, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty