Strona główna > Tenis
Kontuzja Radwańskiej, porażka w finale2014-03-16 21:30:00

Agnieszka Radwańska przegrała w finale turnieju tenisowego WTA W Indian Wells (USA) z Włoszką Flavią Pennettą 2-6, 1-6.

Krakowianka od początku popełniała błędy, ale mimo to była blisko przełamania rywalki na 3-1. Od stanu 2-2 32-letnia Włoszka wygrała cztery gemy i seta. Drugą partię "Isia" zaczęła od prowadzenia 1-0, po czym poprosiła o pomoc fizjoterapeutkę. Okazało się, że przyczyną słabej postawy Polki jest ból lewego kolana. Interwencja niewiele dała, Radwańska łatwo oddała 6 gemów i po 73 minutach zakończyła pechowy dla niej finał.

Podczas uroczystej ceremonii po meczu Agnieszka rozpłakała się i przeprosiła kibiców, że nie mogła zagrać tak jak by chciała, zwłaszcza że był to jej pierwszy finał w Indian Wells.